Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik csendesen váltak el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik csendesen váltak el, hogy csinálták?

Figyelt kérdés
Ha nálatok nem volt egy nagy ok, ami miatt borítottátok az asztalt (pl. megcsalás) csak egyszerűen nem volt jó, és beláttátok, akkor hogy álltatok neki elválni/szétválni? Derült égből egyszer csak hazajött a párotok, és elmondtátok, hogy vége?
2023. ápr. 11. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Úgy, hogy már egyik fél sem ragaszkodott a házassághoz. Ahol nem csendesen válnak el, ott legalább az egyik fél még nagyon ragaszkodna a dologhoz.
2023. ápr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Tudok normális válásokról nem is egyről, ahol az anyagiak elosztása közös megegyezéssel történt és nem volt gyerek, ott többnyire mindkét fél gyorsan tovább lép. Ahol gyerek is van és mindkét szülő ragaszkodik hozzá, nos csak rosszat hallottam, mindkét fél próbálja a sérelmeit a másik félen behajtani.
2023. ápr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Mit jelent a csendes ? Csönd volt mert nem beszéltem vele , csak a bíróságon.
2023. ápr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy nem volt egy nagy kiváltó esemény, egyszerűen csak apróságokkal, vagy apróságok hiánya miatt betelt nálatok a pohár, és úgy döntöttetek, hogy egyedül akarjátok folytatni, és a párotokat szinte derült égből villámcsapásként érte az egész így.
2023. ápr. 11. 19:36
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
Ja akkor csöndes volt
2023. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!