Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy népszerű srác elkezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy népszerű srác elkezd fűzögetni egy csendesebb/népszerűtlenebb csajt, azt miért teszi? Mi lesz a vége? Mi a célja?

Figyelt kérdés

#fiú #vonzalom #flört #Fűzögetés
2022. okt. 31. 10:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Attól még, hogy a csaj introvertált, lehet nagyon jó nő.
2022. okt. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

#fiú #vonzalom #flört #Fűzögetés

A fiú vonzalmat èrez, ezért flörtöl, fűzögeti


Nm🙂

2022. okt. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1# így van. Viszont abban az esetben, amiért én ezt a kérdést írtam, nem így van. A lány nem szép, ráadásul a ruháival, stílusával is csak tovább ront...


2# egy fiú vonzalom nélkül is képes rá? Csak szorakozásból? Vagy közben megkedvelheti a csajt?

2022. okt. 31. 11:02
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A pasinak tetszik, ennyi elég.


Ki vagy te a történetben? Valami irigykedő?

2022. okt. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mitől népszerű? Van 10 haverja aki körbe ugrálja és isteníti?
2022. okt. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a népszerű/népszerűtlen bekategorizálást el kéne felejteni 14 éves kor fölött, mert nagyon gáz.


Ha meg gyerek vagy, van tiniknek való fórum...

2022. okt. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A történetben én vagyok a csaj. És már nem tartozok a tinik közé, sajna.


Nem tudom máshogy leírni nektek a srácot, túl sokat nem szeretnék kifejteni...

2022. okt. 31. 13:56
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik neki, ilyen típusú csajok jönnek be neki. Vagy csak szórakozni akar vele, de akár az is lehet, hogy csak egy jó estére vágyik.
2022. okt. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Biztos szimpatizál veled. Ha független a fiú, ismerkedjél vele nyugodtan, esetleg, ha többet akar, megkérdezheted, mióta ilyen az ízlése? Vagy mi keltette fel az érdeklődését, mert te ezt furcsának találod.Bár neked ő szimpatikus, ezt tedd hozzá.
2022. nov. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Pl azért, mert sokszor a csendes lányok izgalmasabbak, titokzatosabbak és ez sok pasinak bejön. Nem mindenkinek a nagyszájú lányok jönnek be, akikben sokszor semmi érdekes nincs.
2022. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!