Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A volt férjem még mindig szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt férjem még mindig szeret?

Figyelt kérdés

1 éve váltunk el. Néha napján beszélünk egy pár szót, írásban. Volt hogy ittasan megkívánt és leírta (3 alkalom volt, ebből 1 józanul, mindig hárítottam). Tehát azt hittem csak a szexet kívánja és csak az érdekli velem kaocsolatban.

Ma viszont egy képről feljött a szó a szerelemről. Ismerkedett egy pár nővel, de a szexen kívül nem igazán volt semmi, nem volt kapcsolata. Viccesre fogtam a szót és azt mondtam neki, hogy "már azt hittem ennyire különleges vagyok!" Erre ő azt mondta "nekem az vagy, mindig szerettelek" előtte még megjegyezte hogy ő sosem állna be harmadiknak egy kapcsolatba. Én itt már kezdtem gyanakodni.

Végül itt a viccet félretéve rákérdeztem hogy még mindig szeret-e, és azt mondta hogy még mindig szeretlek persze.

Na most szerintetek valóban szeret? Mit szűrtök le ebből?



2023. ápr. 12. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom te csaltad őt, azért váltatok.
2023. ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt oka, hogy elváltatok, nem?
2023. ápr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Tonkre tetted szegeny ferfir.
2023. ápr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
megakar kúrni, semmi több.
2023. ápr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Jobb lenne békén hagyni nem?
2023. ápr. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit számít ez, ha már a válást is bevállaltátok? Ezen válás előtt kellett volna gondolkodni, hogy ki kit szeret... Mostanra túl kellene lenni egymáson. Szerintem ez késő bánat, előbb kellett volna gondolkodni... Késő bánat eb gondolat, tartja a mondás is.
2023. ápr. 13. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom,van oka,hogy csak a VOLT férjed...
2023. ápr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A körülmények és a nagy távolság miatt váltunk el. Valóban szerethet még mindig?
2023. ápr. 13. 22:35
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha azóta megszűnt a nagy távolság és a körülmények is kedvezőbben alakultak, akkor mondd neki, hogy te is őt (én eddig ezt szűrtem le😇), aztán megkapod a választ.
2023. ápr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!