Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan mondtátok meg a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondtátok meg a párotoknak hogy válni szeretnétek?

Figyelt kérdés

Röviden a történetünk. 16 êve vagyunk együtt, ebből 9 éve házasok. Van egy 8 éves gyerekünk is. A helyzet az, hogy már eltűnt minden szerelem, ami tudom átalakul, de hogy semmi érzelem nincs, semmi intimitás êvek óta. Mindent megpróbáltam, beszéltem vele normálisan kettesben, de semmi nem változik évek óta, mindig csak az ígérgetés megy.

Most ott tartunk, hogy lakótársak vagyunk csak. Nekem ez nem megy, hogy még 30 êvet így éljek le.

Igazából csak én jönnék ki a válásból rosszul, mert nem dolgozom, nincs fix jövedelmem, nincs ingatlan, semmi. Szóval nulláról kezdhetném egy gyerekkel. De ez nem tarthat össze. Ki hogy élte meg? Milyen volt újrakezdeni? Mit szólt a partneretek a váláshoz?



2023. ápr. 16. 16:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%
Csak egyetlen egyre válaszolj légyszíves, kizárólag őszintén. Ha csak hazudnál akkor inkább ne mondj semmit. Amielőtt közvetlenül terhes lettél akkor a férjed el akart hagyni téged?
2023. ápr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
#1 olvasd el a szöveget. Kiderül, hogy nem sokkal a baba megfoganása előtt házasodtak. Ne gyanusítgass te senkit.
2023. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1es nem. Tervezett gyerek volt. Ő nem is akar elhagyni. Soha nem is akart.
2023. ápr. 16. 17:23
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocs hogy ezt mondom, de mire akarsz válni? Még rendezett anyagiak mellett is anyagi csőd mindkét félnek egy válás.

Minimum egy alap egzisztenciát alakíts ki magadnak. Jelenleg függsz a férjedtől. Akinél a pénz, annál a hatalom. És nagyon minimális az esélye hogy a férjed a válást higgadtan tudomásul venné és mindenben támogatóan nagylelkűen rendezné a válás utáni sorsodat gyerekkel.

Gondold ezt át újra.

2023. ápr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, a válásnál semmi nem lenne. Ezt jól látod, én is tisztában vagyok vele. De akkor csak azért maradjak vele, mert így kényelmes nekem? Attól ezt nem szeretném.
2023. ápr. 16. 18:20
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy nem dolgozol?
2023. ápr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A gyerekünk nem teljesen egészséges. Nem szeretnék belemenni a részletekbe, de nem tudok mellette elmenni dolgozni pluszban.
2023. ápr. 16. 18:33
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Hát felnőttként be kell látnod, hogy az ember nem mindig azt csinálja, amit szeretne. Ha nincs saját egzisztenciád, akkor nem ugrálhatsz olyan könnyen. Ebben a helyzetben nincs jó megoldás.
2023. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

És a válás után hogy tervezed? A férjed eltart mint eddig?

Nekem 3 gyerek egyik sni-s.De mindig is dolgoztam.

Így nem fogsz tudni lépni.

2023. ápr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9 sajnálom. Nincs család senki aki néha be tudná segíteni, vagy vigyázna A gyerekre esetleg. A férjem reggeltől dolgozik 5ig. Én maximum ez után tudnék elmenni dolgozni, de akkor meg kb nem aludnék sosem.

Nem tartatnám el magam vele, akkor visszaköltöznénk a szülőkhöz, és keresnék munkát. De most a távolság miatt nem megoldható.

2023. ápr. 16. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!