Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megjött a bíróságtól az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjött a bíróságtól az idézés. Mennyi idő múlva mondják ki a válást utána?

Figyelt kérdés

Május végére kaptunk időpontot a bíróságra.

Mindenben megegyeztünk már, nincs gyerek, nincs semmi problémás dolog.

Ha minden rendben megy, akkor hogyan néz ki a válás további menete?



2023. ápr. 20. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenben megegyzetetek és papírotok is van ról,a akkor ott még aznap elválasztana és nem lesz más teendőtök.
2023. ápr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azta, hát akkor ez szuper gyorsan megy úgy fest.
2023. ápr. 20. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, bevallom én is meglepődtem :D Neknk van két gyeekünk, de mivel mindenben megegyeztünk és papíroztuk,ezért kb 2 óra után mehettünk is a dolgunkra. Pedig mindenki mondta, hogy gyerek miatt lesz második kör. Szerintem felgyorsították a folyamatot, annyi válás van :D
2023. ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekünk nincs gyerkőc és ügyvédnél megtörtént már a vagyonközösség felbontása is szerződéssel. Közös megegyezés van meg minden.

Az ügyvéd riogat azzal, hogyha kifogunk egy régimódi bírót, akkor azt fogja mondani, hogy csak március óta élünk külön, majd térjünk vissza erre egy év múlva...azt hittem viccel, de az ügyvédünk 30 éve a pályán van, gondolom látott már ezt-azt. Durva ez a családjogi törvény.

2023. ápr. 21. 17:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nyilatkoztok rola mindkét félről, hogy részetekről nem javítható meg a házasság, akkor nem tarthatnak vissza. Nekem a mediátor kifejezetten mondta hogy mindkét féltől ez legyen benne. Mi is csak október óta nem éltünj együtt.
2023. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5: Nekünk mediátorunk nincs, ügyvédünk viszont van. De csak azért, hogy minden simán menjen, nincs vitás kérdés.
2023. ápr. 26. 00:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is csak azért fogadtunk, hogy ne kössenek bele semmibe, meg hogy a papírmunkán átsegítsen. Megérte :)
2023. ápr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!