Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyerektartas miatt indult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerektartas miatt indult buntetoeljarasban mi tortenik? Mi a helyzet ha nem megy el az idezes ellenere?

Figyelt kérdés

Illetve milyen indokot tud felhozni, hogy ne buntessek meg mert nem tud megjelenni?

Aki ebben jartas annak koszonom a valaszat :)


2014. nov. 7. 12:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%

Orvosi igazolas, kulfoldi tartozkodas.

De siman fel lehet hivni az ugyintezot es elmondani, hogy adott napon nem er ra, mikor mehetne vallomast tenni.

2014. nov. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tud megjelenni valaki egy idézésre, indokolni kell. (Külföld, betegség stb). Ha előre kimenti magát, elnapolják a tárgyalást és új időpontot tűznek ki. Amúgy hogy lett büntetőeljárás gyerektartás miatt?
2014. nov. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Siman lehet miatta feljelentest tenni, masodik. De ha pl a gondozo szulo allami megelolegezest kert, akkor a gyamhivatal hivatalbol feljelentest tesz.

Mondjuk kovetkezmenye nem lesz.

2014. nov. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ahogy írták már előttem, előre jelezni kell, és a bíróság számára elfogadhat indokkal. Egyébként elővezettethetik aki nem jelenik meg a tárgyaláson. De miért akar az adott személy kibújni a felelősségvállalás alól? Ugyan azért, amiért nem gondoskodott a gyerekéről?
2014. nov. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az exferjemrol van szo. Tettem feljelentest szeptemberben. Es most azzal zaklat hogy vonjam vissza, mert nem tud elmenni, mivel feketen dolgozik es ott nincs szabadsag. Az a baj, hogy marhara nem bizom benne, mar 8 honapja tele van a pince meg a padlas az igergeteseivel. Csak most a lelkiismeretemet kostolgatja, hogy ezzel tonkreteszem az eletet es igy ki fogjak rugni. Ezert kerdeztem, hogy milyen indokot tud felhozni, hogy nem tud megjelenni es napoljak el, hatha ugy majd kiharcol egy napot hogy el tudjon menni.
2014. nov. 7. 14:01
 6/13 anonim ***** válasza:
Sok ertelme volt a feljelentesnek.... Mire jutottal vele?
2014. nov. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amelyik napra idézést kap, arra a napra köteles a munkahely elengedni. Mivel nem fizet, akkor téged miért érdekeljen a "munkája"? Durva,h van melója, nem fizet és még neked akar lelkiismeret furdalást okozni.
2014. nov. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Eddig meg semmire. Most azzal jott hogy kiraboltak. Igen hirtelen amikor fizetest kapott es fizetni kellett volna. Na mindegy. Nem is ezert csinaltam, mert azt megertettem volna ha nincs meloja vagy ilyesmi. De errol szo sincs. Csak az elozo munkahelyerol kapott 600 ezer forintos vegkielegitest es abbol egy fillert nem szant a gyerekre. Erre ragtam be. Mert itt mar reg nem az osszegrol van szo. Csak a szandekrol. Most meg mar feketen dolgozik igy csak ezzel tudom megfogni valamilyen szinten.
2014. nov. 7. 19:28
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Ha feketén dolgozik, és tudod hol, nyomd fel. Az ilyen sz.rházi megérdemli!
2014. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A fekete munkat nehez lesz bizonyitani. Hameg kirugjak, egyaltalan nem fog fizetni, hiszen nem tud.
2014. nov. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!