Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szeretnek segitseget kerni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnek segitseget kerni. Brutalis melypont van az eletemben,amit vagy megvaltoztatok vagy en nem csinalom ezt tovabb..mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kezdem az elejerol. 25 eves no vagyok a ferjem 30 eves kereken. Van egy 5 eves gyerekunk.

16 voltam amikor osszejottunk. Termeszetesen sokat jartunk mar akkor bulizni(tudtam mar akkor milyen is o) bulikba hasznaltunk mindenfele szert(ex,gyros stb) tehat stimulalo szereket. Akkor meg jo otletnek tunt nem is erdekelt,en kizarolag havi 3x max amikor buli volt hetvegen. Nekem ez igy teljesen belefert. O sajnos bulin kivul is neha sokszor lebukott vele. Tudom mar ott kellett volna szakitsak. Aztan jott a baba 20 evesen terhes lettem. Termeszetesen azonnal felhagytam a bulizassal,cigivel mindennel. Nagyon boldog idoszakom volt. O sajnos tovabbra is folytatta ezeknek a cuccoknak a hasznalatat rengetegszer lattam rajta stb,csak egy ido utan mar nem mondtam az agressziv fellepese miatt. A mostani helyzet a kovetkezo,es nem vagyok ra buszke ,de azt gondolom,hogy ennek meg kellett tortennie,hogy eszbe kapjak.

Rengetegszer uvoltozott velem csak ugy,megvert rugott stb..en ugy latom nem tud leallni a dologrol es ettol is agressziv. Heti olyan 2-3x csinaljak(szerintem ez mar sok) es a baj azzal van, hogy volt,hogy belevittek engem is 2-3 utcaba. Termeszetesen amikor 2en voltunk itthon. Kb 5x csinaltam 2 ev alatt. De most jutottam el arra a szintre,hogy leirom hatha kapok egy minimalis erot. Nem,nem vagyok fuggo,nem vagyok drogos,egyszeruen csak ugy voltam vele,hogy f,,,szom miert ne,hatha jobb lesz a kedvem..hat csak rosszabb,es a bokkeno ott van,gogy amikor mondom neki,hogy el akarom hagyni akkor azzal jon,hogy neki irasos bizonyiteka van,hogy en is csinaltam vele neha es nem maradhat nalam a kicsi. Ez nekem felhaborito,melyik nagyobb bun? Ha tenylrg fuggo egy ember es agressziv,vagy akit ritkan a rossz kozeg belevitt? De nem vagyok tole agressziv semmi,csak masnap picit lehangolt. De nem erdekel es soha tobbe nem nyulok hozza. Undorito az egesz. Szeretnek ebbol kilepni,es van is mellettem megfelelo szemely(ek),segitsegem stb …csak rettegek,hogy elmondja rolam ezeket a csaladomnak is. Szeretnek bekesen elvalni ,balhe nelkul. Kerlek segitsetek. 😭


2023. ápr. 23. 21:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket a kérdéseket egy ügyvédnek tenném fel. Elég valószínűtlenül hangzik, hogy azért elvennének egy gyereket az anyjától és állami gondozásba vegyék, mert párszor használt szert. Neki ugye semmiképp nem adnák a drog miatt, az állami gondozott gyerekek meg már ígyis épp elegen vannak, túlterhelt a rendszer. Ott sem volt a gyerek, amikor megtörtént. Valószínüleg üres fenyegetés, de ne sajnáld ügyvédre a pénzt, hogy ezt a kérdést feltedd.

U.i.: mindenképp hagyd el ezt a szemétláda agresszív függőt!

2023. ápr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a NANE segélyvonalát hívd fel, ilyen ügyekben ők tudnak segíteni.
2023. ápr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Jaj istenem, sajnalom, ami történt. Tudom, utólag már sok mindent lehetne erre irni, de az végső soron semmin nem segítene.

Család barátok, van valaki, aki tud segíteni?

2023. ápr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ügyvéd és segélyszervezet, jól írják előttem.
2023. ápr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nane vagy patent egyesület. Segítenek mindenben. Hívd őket, és törölj minden előzményt a telefonodból!
2023. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak érzelmileg próbál manipulálni. Ahogy előttem írták ügyvéd, mert ez nem lesz békés válás.
2023. ápr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De oszinten,most ha ezt benyogi,akkor tolem elvehetik a kisbabam?😭 hat most irni barmit lehet..viccbol is kb. De ha engem tesztelhetnek akar eveken keresztul drogteszttel. Ertitek.
2023. ápr. 23. 21:56
 8/20 A kérdező kommentje:
Negativ lesz mindig. De o nem tudom mar meddig birna.
2023. ápr. 23. 21:57
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Úgyse hagyod el soha
2023. ápr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy veszik el. Gondolj csak bele, mik lennének a gyerek opciói? A múltban pár alkalommal (soha nem a gyerek előtt) használó anya, a rendszeresen használó apa vagy állami gondozás?

Nem azt mondom, hogy ez elhanyagolandó, és tök jól csináltad, csak így tovább, mert nem. Èpp elég szomorú leírni így is a gyereked környezetét. De ha abbahagyod, és mostantól biztosítod neki a megfelelő körülményeket, akkor lehet még jó helyen nálad.

2023. ápr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!