Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem nem mászik rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem nem mászik rám miota házasok vagyunk?

Figyelt kérdés
Már nem csokolgat ahogy régen. De baszogat minndenért. Minden nap vállni akar. Mit tegyek? én csak italba folyom bánatom.
2010. okt. 9. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Mióta vagytok házasok? Hirtelen lett ilyen a kapcsolat, vagy évek alatt? Nem mindegy!
2010. okt. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg? Úgy sajnállak. Teljesen igazad van, ez a nő egy sárkány. Hogy tudott így átverni Téged, nem ezt érdemled.
2010. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
A házasságodban egyértelműen az asszony a főnök - nem ba..ik, csak ba..ogat. XD
2010. okt. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Egyetértek az előttem szólóval, akkor lehet rá válaszolni, ha megadtad rá a válaszokat.

Amúgy, te szoktál kezdeményezni? Az italt meg felejtsd el, nem jó barát! Akkor én is b.szogatnálak ha innál .

2010. okt. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
vagyis a 17:55-sel értek egyet
2010. okt. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

elfogyot a mez a borkanybol most mar jonnek a fekete napok



miert iszol , lehet azert baszogat

2010. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Két eset lehetséges:


1. Unatkozol és feltettél egy olyan kérdést, ami lehetőleg kiveri sok válaszolónál a biztosítékot.


2. Ez a rosszabb eset: egyszerűen ostoba vagy:)

2010. okt. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj nem vagyok egy csokor ibolya,meg állszent se de ey piaszagú uncsi pasira én sem másznék rá csak ugy azé mert házasok vagyunk!!!!Nem kéne valamin változtatnod?Kis kedvesség,jó illat mosakodás,finomság,szeretet,egy csokor virág???Nem hiszem hogy az asszony ha mindezt megtennéd kidobna! Ha igen,akkor egy házisárkány,válj el! Végül is lakva ismeri meg az ember a másikat!
2010. okt. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Talán először is nem úgy kellene hozzáállni, hogy "nem mászik rád"... vicces így virtuálisan belegondolni.

Én úgy gondolom, hogy a nő túl sok mindent visz a hátán, a férfi legyen a férfi (nem állat), hanem egy intelligens, érző lény/ember. A férfi a domináns személy a nemiségben és illik egy férfinek vezetnie a nőt és megtanítani a nőt arra, hogyan viselkedjen nemcsak egy párkapcsolatban, magában a szexualitásban. Ha nem mutatsz példát, nem fog "felnézni rád". Ital?

Nem kéne. Mutasd meg, hogy tudsz rá figyelni. A nők meg ilyenek. Házasság után meg végképp. Ez a legnagyobb bajunk. Szeretetre vágyunk.

2010. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Csak magadnak köszönheted, senki nem kényszerített, hogy elvedd, hogy őt vedd el.

Én is b*gatnám a férjemet, ha inna, és eszembe sem jutna a szex.

Mellesleg ha ivás helyett jól megd*nád, valószínűleg nem baszogatna. A kielégített nő sokkal nyugisabb és kedvesebb, mint egy kielégítetlen.

2010. okt. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!