Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi ideig tart egy bírósági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tart egy bírósági tárgyalás, ha közös megegyezés van?

Figyelt kérdés

Gyerek nincs, közös vagyon van, viták ügyvéd előtt letisztázva, szerződésbe foglalva. Mindketten válni akarunk. Nem maradt vitás kérdés nyitva.

Mennyi ideig tart egy ilyen tárgyalás?

Az ügyvéd annyit mondott csak, hogy el kell mesélni a megismerkedésünk idejét, mióta élünk együtt, mikor romlott meg minden, stb.



2023. máj. 1. 22:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Van egy békítő.

Aztán, ha ténLeg nincs vita, a következőn kimondják.

2023. máj. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nincs békítő közös megegyezésnél. Egy tárgyalás van.
2023. máj. 1. 22:11
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
2 targyalas mindenkepp. Nalunk se volt vita, kozos megegyezessel.
2023. máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs békítő, csak tárgyalás egyetlen alkalommal.

Beadástól számítva ahogy sorra kerültök, de 1-2 hónap talán. Papír beadás után kérhetnek esetleg hiánypótlásra dokumentumot, az alssíthatja kicsit a folyamatot.

Velünk nem meséltettek el semmit. Bementünk, bíró feltett pár formális kérdést , kb. 10 percig voltunk bent. 1 hónap mulva küldték a határozatot.

2023. máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mi április elején adtuk be és még most kitűzték május végére. Remélhetőleg nem lesz semmi komplikáció és nem csúszunk át a nyári ítélkezési szüneten. Elvileg ott helyben megszületik a döntés, nem?
2023. máj. 1. 22:26
 6/14 anonim ***** válasza:
13%
Fogadjunk mar van új pasid?
2023. máj. 2. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Maximum 15 perc lesz, de csak a formaságok miatt.
2023. máj. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6-os: Nem lettem homo, de a feleségemnek van már, eltaláltad. :) Én egy ideig nőre nem fogok nézni, az is fix. Viszont ezt az áldatlan állapotot minél előbb meg akarom szüntetni, hogy eltakarodjon a közös lakásból (így is heti 5-6 napot az új pasijánál van, szinte csak a cuccai vannak itt).
2023. máj. 2. 09:24
 9/14 anonim ***** válasza:
A ferjem ugyvedje beadta december kozepen, februar elsejen volt a targyalas. Nekik gyerek is van az exszel. A targyalas kb haromnegyed oraig tartott, el is valasztottak oket mar akkor. Nem kellett semmifele tortenetet elmeselni. Bekes megye.
2023. máj. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az én esetemben kb félóra volt én nem akartam válni de a birónőt nem érdekelte,hogy én mit szeretnék.

A volt feleségem gyorsan lemondot mindenről,hogy minél előbb megszabaduljon tőlem és a gyerekeitől.

Várta már a pénzes pasija.

2023. máj. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!