Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy ideje megromlott kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideje megromlott kapcsolat esetén hol volt az a pont ahol tudtad, hogy ez válás lesz?

Figyelt kérdés
Mi volt az ah utolsó csepp, az az utolsó vita amikor rádöbbentél, hogy nincs más hátra mibt válni.
2023. máj. 5. 13:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Amikor reggel a konyhában összefutva a kávéfőző előtt már nem köszöntök egymásnak és meg tudnád fojtani, csak mert levegőt vesz.
2023. máj. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Amikor nem tudott dönteni kettőnk között. Nem vártam rá tovább, lehet, hogy kellett volna, nem tudom.
2023. máj. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
2-es csak nem más nő és te közted? Egy percig nem kéne gondolkodnia a férjemnek, mert vágnám ki mint macskát...ÖNBECSÜLÉS!!!!
2023. máj. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Mikor már ideges sem lettem egy konfliktus helyzetben.
2023. máj. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Mikor rajottem hogy ha rosszul lennek, nem hivna mentot hanem hagyna meghalni.
2023. máj. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Egyiknél nálam is igy volt mint elsőnél. Már az idegesített hogy levegőt vesz vagy otthon van egyáltalán.


Másnál meg volt akinél feladtam. Állandoan más nőket lesett flörtölt, állhattam én fejen is akkor se voltam rá hatással, sőt inkább provokaltam csak azzal ha szépükök neki vagy bármi, egyre arrogánsabb lett csak a kapcsolatban, egyszerűen fel kellett adnom már. A lesz.rom styl se jött be. Ugy kb semmisem jött be.

2023. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Feküdtem mellette este, és egyszerűen gyűlöltem, megőrített a közelsége. Ugyan házasok nem voltunk, de egy hosszabb toxikus párkapcsolat volt. Az is rátett egy lapáttal, hogy kezde a fenyegetéseket fizikai formába átültetni.
2023. máj. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
30%

3

Igen, értem, hogy mit mondasz.

Ismered azt a filmet, hogy Bízz a szerelemben? Amikor először egyikük beleszeret másba, és a másik megbocsát, majd sok év múla a másik botlik meg és akkor az első megvárja. Tudják, hogy majdcsak véget ér és visszatalálnak egymáshoz.

Azt is értem, hogy ezek a filmek romantikus limonádék, de azért.

2023. máj. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az volt ez a pont, mikor azt vettem észre, hogy mikor hazaért elmemt az életkedvem is, és megkönnyebbülés volt ha elment otthonról. :(
2023. máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
8as Alomvilagban élsz.. 😂
2023. máj. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!