Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Fèrjemmel nagyon megromlott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrjemmel nagyon megromlott a kapcsolatunk. Válni fogunk, de nem tudom hogyan tovább. Hogyan lehet kijönni ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

Van egy 8 èves gyerekünk ès jelenleg várandós vagyok a második gyerekünkkel a 4. hónapban. Veszèlyeztetett terhes vagyok. Eddig az ő vállalkozásában segítettem. Más jövedelmem nincs ès a fèrjem kijelentette, hogy innentől kezdve egy fillèrt sem ad.

Hetek óta èjszakákat sírok vègig, de tegnap jött el az a pont, hogy belássam, nincs tovább. Elfogadhatatlan módon bánik velem, megszègyenít mindenki előtt, lehord mindennek, ordít velem. Gyakorlatilag az önbizalmam, önèrtèkelèsem egyenlő lett a nullával. Annyira megviselték ezek a helyzetek, hogy ilyenkor egèsz nap csak tehetetlenül tűröm a megalázása ès próbálom palástolni a gyermekünk előtt.

Ugyanakkor meg iszonyúan fèlek, hogy valami baja lesz a babáknak a pocakomban a sok idegeskedèstől.

Nem tudom mi tèvő legyek. Veszèlyeztetett terheskènt nem dolgozhatok, de terheskènt amúgy sem vennènek fel sehova, jövedelmem nincs, a szüleim nagyon messze laknak.

Kèt lakás van a nevemen, de a fèrhem a haszonèlvező. Az egyikben lakunk, a másikban albèrlők. A fèrjem nem akar elköltözni, pedig lenne hova.

A fejèbe vette, hogy tönkre tesz. Semmi nem èrdekli, nem lehet sehogy sem hatni rá.

Fogalmam sincs mit tegyek. Ilyen kiszolgáltatott helyzetben lenni nagyon rossz.



2020. dec. 7. 14:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Azert birosag nem siklik el a teny elott, hogy te vagy az anya, ket lakas tulajdonlasat szabotalja el, es nem tarthatja maganal a gyerekeket, csak azert, mert haszonelvezokent keresztbe tud tenni.

Persze ido. De hogy joga nincs hozza, az egeszen biztos. Terrorizal.

2020. dec. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Valóban terrorizál ès mikor a lelkembe gázol a sèrtegetèseivel, akkor ez neki egyfajta kielègülès, ilyenkor jól èrzi magát.

Azt nem írtam mèg, hogy a gyermekünk nevèn is van egy lakás, amit a születèse után vettünk neki, de itt is haszonèlvező. Ő úgy gondolja, hogy a haszonèlvezetekkel be van biztosítva ès ki tud semmizni.

Amit lètrehoztunk a hosszú èvek alatt, azt együtt hoztuk lètre, de most mègis itt állok üres zsebbel.

2020. dec. 7. 14:54
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Nem úgy lesznek a dolgok, ahogy a férjed gondolja és nem fog tudni kisemmizni. Vegyél le pénzt a KÖZÖS számlátokról, amire szükséged lesz a közeljövőben és keress egy ügyvédet. És legfőképpen próbálj meg nem idegeskedni túl sokat.
2020. dec. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Menj el minél hamarabb egy jó családjogi ügyvédhez, ő majd elmondja mik a lehetőségeid. Elég nehéz helyzetben vagy, amit tovább nehezítettél a terhességgel, de ezt nyilván te is tudod. Próbálj meg a jövőbe nézni és az eszedre hallgatni, a gyerekeid és a saját érdekeidet nézve. Amíg nem tervezted meg a válás minden lépését pontosan az ügyvédeddel, addig a férjednek egy árva szót se szólj.
2020. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Valóban menj wl ügyvédhez minél hamarabb. Az ott kapott információk sztem hasznosak lehetnek, kicsit megnyugszol, tudni fogod milyen lépéseket tehetsz, nem leszel ilyen magatehetetlen/megdermedt állapotban.
2020. dec. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Házasság alatt lettek az ingatlanok vásárolva?
2020. dec. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Igen, a házasság alatt.
2020. dec. 7. 15:34
 8/34 anonim ***** válasza:
26%
Milyen szerencse, hogy 4 hónapja még egy tünrédi édes férfi volt, amikor a baba fogant...
2020. dec. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as!

Mivel nem ismersz minden körülményt, ezèrt kèrlek mellőzd az ehhez hasonló kommenteket.

Köszönöm szépen!

2020. dec. 7. 15:37
 10/34 anonim ***** válasza:
28%
#8. Honnan tudod ki az apa?.. Ezt a részlet kérdést hagyjuk, meg amúgy sincs közünk hozzá. Lefekudtek egymással, ennyi. A probléma adott, most erre kell koncentrálni, segíteni, és nem lehuzni, mint a kedves férje...
2020. dec. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!