Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akiknel harmadik fel miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknel harmadik fel miatt lett valas, ott hogy alakult a valas utan az elet mindket(mindharom) fel reszerol?

Figyelt kérdés

Egyuttmaradt az “uj” par? Jobban jart a megcsalt fel, megtalalta a boldogsagot mas mellett?


Ha voltak kozos gyerekek, veluk mennyire tartotta a kulonelo fel a kapcsolatot?


2023. jún. 3. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Vallalom a fujjolast es a lepontozast.

A mostmar ferjem hazassagban elt es 5 eves volt akkor a fia. Munkahelyen ismerkedtunk meg, egy csok csattant el, egy honap mulva mar mindketten kulon eltunk (en is kapcsolatban eltem akkor). Mi nem voltunk egymas szeretoi, nem talalkozgattunk titokban, nem is fekudtunk le amig mindketten az exeinkkel eltunk. Ki tudom jelenteni, hogy sem az o hazassaga es sem az en kapcsolatom nem harmadik fel miatt ert veget. Mind a ketten regota vergodtunk, a masik csak egy loketet adott, de elobb-utobb ugyis szakitas/valas lett volna a vege. Mar regota nem mukodtek a kapcsolataink.

Ennek 3 eve, nemregen hazasodtunk ossze. A ferjem exfelesege most megint parkapcsolatban van, a ferfi az elozoekhez kepest normalisnak tunik. A ferjem kisfia most 8 eves, es kethetente hetvegen, illetve a szunetek feleben nalunk van + hetente videochatelnek az apjaval.

2023. jún. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Popcorn ***** válasza:
82%
A megcsaló összeházasodott a szeretőjével. Aztán a megcsalt fél is talált párt és megházasodott. A gyerekeknek mindkét szülővel jó kapcsolata van.
2023. jún. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

A sz.remberek sz.remberek maradnak ujabb kapcsikban is.

En senkit nem láttam még aki változott volna.

2023. jún. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk apuci összeköltözött az új puncival. 2 év után vége lett a nagy szerelemnek. Azóta sokadik nőjét strapálja le.

Én nyugodtan élek a válás óta. És ezen nincsen tervben változtatni.

2023. jún. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Baráti körben, a megcsalo elvette a szeretőt, lett 3 gyerek. A gyerekkel jó a kapcsolat. Exfeleseg egyedülálló.
2023. jún. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Baráti körben a szeretőt nem vették el. A feleség összeállt egy pasival, de azt is kidobta, mióta a gyerek elköltözött, egyedül él. Az exférj nem nősült meg, csak barátnői voltak. A volt feleséggel és a közös gyerekkel jó a kapcsolata.

Mi a férjemmel annak idején egymás miatt váltunk el, és jól tettük.

2023. jún. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Mit kell azon lenullázni, hogy valaki nyugodtan él a válás óta, és ezen nem is akar változtatni? 🤔
2023. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem válás, hanem szakítás lett a mostani párom miatt. Megcsalás nem volt, szerintem korrektül intéztem. A kapcsolatom rossz volt, megismertem a mostani párom, aki elmondta, hogy velem akar lenni. Úgy döntöttem, én is vele lennék, mert megérdemlünk egy esélyt, jó páros lennénk. Szakítottam, és összejöttünk. Jó döntés volt. Házasok vagyunk, gyerekünk van.
2023. jún. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

A megcsaló és a szerető összeházasodtak, a megcsalt félnek is van új kapcsolata. Az expár gyerekét mindenki szereti, a szülőknek jó a viszonya, rendszeres és rugalmas a kapcsolattartás és a láthatás az elköltözött szülővel is.

Igazából mindenki boldogabb most.

2023. jún. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!