Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás utáni sikeres újrakezdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás utáni sikeres újrakezdésekről tudnátok írni?

Figyelt kérdés
Válás utan lett ujra boldog párkapcsolatotok kisgyerek mellett? Ki hogy élte meg lelkileg a válást? Talpraálltatok? Sikerült újra teljes, boldog életet élni? Köszönöm a válaszokat!

2023. jún. 11. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon is hamar, pár hónappal azután hogy elhagytam a férjem, tulajdonképpen még el se kezdődött a válóper.

De az illető egy nagyon régi ismerősöm, régebben haverom volt, akibe nagyon sokáig, talán mindig is reménytelenül szerelmes voltam.

Ő is pont akkor vált, gond nélkül elfogadta a helyzetemet, és a még egész kicsi gyerekemet.

2023. jún. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Válás után 8 évet pazaroltam el, hogy találjak egy társat. Aztán belàttam, hogy ez nem lesz sikeres terv. Azóta nyugiban, felszabadultan élek, a lányom is felnőtt. Több időm lett magamra. Lett két macskánk is a kívánságára, de én is ugyanúgy rajongok értük. Tudom, tudom, macskásnéni az itt főbenjáró bűn, de nem cserélném el őket egy kapcsolatra. Én büszkén vállalom, hogy imádom őket. Akinek nem tetszik, az az ő problémája.
2023. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Velem gyerekkel már csak olyan férfiak lettek volna nyitottak kapcsolatra, hogy az elkeserítő...

De tudok ellenpéldát, van, akinek egy súlyosan problémás, akkor 3 éves kislánnyal sikerült találnia egy vele egykorú, gyerektelen, helyes és amennyire meg tudom ítélni, normális férfit.

2023. jún. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Én a szétválás után évegig még csak nem is ismerkedtem. Utána is sokáig csak szexkapcsolataim voltak 10-15évvel fiatalabb srácokkal.

Aztán mikor kitomboltam magam derült égből villámcsapásként érkezett a párom, akivel már 2 éve boldogok vagyunk, imádja a gyerekemet is, minden szuper 🥰

2023. jún. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nagyon tudok sikeres újrakezdést. Olyat igen akik újraházasodtak aztán tengődtek vagy elváltak megintcsak.
2023. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Én sem számolhatok be sikerről. Hiába vagyok diplomás, van tehermentes lakas és kocsi, vagy a hatéves fiam zavarja, vagy olyanok az elvárások, hkgy a hajam égnek áll. Lassan nőgyűlölő é válok, még ha rossz is ezt leírni.
2023. aug. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: kár, hogy én nem férfi vagyok, pedig ugy lehet egyutt tudnék erezni veled.. :D

Ha vkinek nincs gyere, a masiknak meg igen, a kulonbozo elethelyzet miatt nehezen szokott mukodni a dolog.. persze vannak kivetelek, de a szemelyes tapasztalataim nem ezt mutatjak.

2023. aug. 26. 15:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, különköltöztem, majd 1,5 évvel később lett boldog párkapcsolatom. A párom elfogadja mindket fiam. 42F
2023. aug. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!