Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvesztettem a válási papírjai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem a válási papírjaim, amelyben rögzítve van a gyerekekkel kapcsolatos megállapodásunk és a felügyeleti jog. Hogyan kell pótolni?

Figyelt kérdés

2023. jún. 25. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

"Elvesztettem a válási papírjaim"


Hogyan lehet ezt elveszteni? Azért ez nem egy spáros blokk, amit az ember leszar, hanem fontos hivatalos iratok!

2023. jún. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Köszönjük az 1esnek a hasznos választ.


Menj be a bíróságra, ahol a bontóper volt ügyfélfogadási időben és kérj iratmásolatot. Jó ha tudsz ügyszámot, de ha nem tudod, akkor a név is elegendő. Kivéve, ha 10+ éve volt a bontó, mert akkor lehet már selejtezték az iratot.

2023. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

En e-mailben kaptam mindent, magam nyomtattam őket. Nincs meg ott is? De nekem még friss.

Ha nincs akkor Biróság

2023. jún. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem vesztettem el őket, de például elkérhetnéd a volt házastársadtól is, hátha neki megvan. Ha 10 évnél régebbi, akkor a bíróságon már nincs meg.
2023. jún. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bemesz a birosagra es megkered ujbol. Nem tudom, hogy illetekkoteles-e, ott majd megmondjak.
2023. jún. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!