Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet feldolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni, hogy a férjem akit rettentően szeretek, és nem tudom elképzelni az életem nélküle, elhagy és elköltözik? Két kisgyermekünk is van.

Figyelt kérdés
Azt mondta nekem, hogy az utóbbi kb fél évben, mivel nem foglalkoztam vele úgy, ahogy ő szerette volna, most őbenne van egy olyan érzés, hogy már nem is vágyik a szerelmemre.Szeret még mindíg, de a szerelmet már nem érzi és nem tudja hogy fogja e még valaha érezni..Hat hete próbálom egyedül megmenteni a házasságunkat, az életünket, próbáltam közeledni, kimutatni a szerelmemet, hogy érezze, hogy nagyon szeretem még mindíg, és csak figyelmetlenség volt részemről, hogy nem foglalkoztam vele eleget..Teljesen elutasító volt, én sem közeledhettem, és ő sem közeledett egyáltalán.. PÁr hete azt mondtam neki mérgemben, hogy lehúztam a gyűrűmet, és azt mondtam, ha nem tudja eldönteni,hogy kellek-e neki,akkor fejezzük be... Nem gondoltam komolyan, de neki ezzel is csak ártottam, azt mondta, hogy ez még inkább rontott a helyzeten.. Azzal is csak ártottam, ha próbáltam vele érzésekről beszélni, vagy csak annyit írtam, hogy szeretlek, hiányzol,azzal is csak ártottam. Bármit tettem, rosszabb lett minden., pedig csak azt akartam, hogy lássa, hogy nagyon szeretem... Most ott tartunk, hogy menekül itthonról, mert rossz neki látnia, hogy én sírok, mert nem bírom feldolgozni, hogy el akar költözni, és itthagy mindent, ami az életünk volt... Hogy mindennek vége. Képtelen vagyok feldolgozni, nem tudok létezni azzal a tudattal, hogy nincs már közös jövőnk és nem kellek neki.Mit tegyek?
2010. okt. 13. 16:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
81%
Koncentrálj a gyermekeidre!!
2010. okt. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
49%
Nem értem,ha rettentően szereted még most is,akkor hogyhogy ezt nem érezte 1/2 évig?Mi történt az alatt a fél év alatt?Gyereketek született és elhanyagoltad egy kicsit??
2010. okt. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
67%
ő már döntött rég. szerintem van valaki a láthatáron csak ezt nem akarja neked bevallani. mást nem tehetsz minthogy hagyod elmenni. ha van egy kis esze és rájön mit veszített még az is lehet hogy visszamegy. szerintem ne erőltesd a dolgot most, inkább modd neki hogy pakoljon és menjen akkor.
2010. okt. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha megpróbáltál mindent, hagyd elmenni. Ha mindenáron marasztalni akarod azzal csak még inkább eléred, hogy menni akarjon.

Ha igazán szeret, akkor erre rá fog döbbeni és visszamegy. Ha nem megy vissza, akkor szerintem nem is volt igazi a szerelme feléd.

Ne legyen igazam és tudd helyrehozni. Átéltem már, ahogy a nagy szerelem kisétál az életemből és nagyon nehéz, de hidd el, van utána is élet (most már jó néhány évvel később, halkan már ki is tudom mondani: nem is rossz, ez az élet).

2010. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
39%
Elején írtad fél évig nem foglalkoztál úgy vele, ahogy azt ő elvárta volna. Nos ki lehet szeretni a másik félből, ha nem kapja meg azt ami előtte volt. Ezt úgy nevezik elhidegülés. Utánna már kapálhat az emberfia éjjel nappal a kapcsolatért, azt a kihagyott fél évet nem tudja pótolni semmivel.
2010. okt. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is menekül. Amire hivatkozik, olcsó kifogás. Ilyen az élet: egyszer egyik megy, másszor a másik. Nincs értelme visszatartani, inkább beszéljétek meg a tartásdíjat normális módon és a gyerekek láthatását.
2010. okt. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Tudjátok pont ez a lényeg, hogy én nem is éreztem rajta sem, hogy boldogtalan lenne... Például olyan dolgok voltak, hogy heti háromszor vagy kétszer voltunk csak együtt, amiatt, hogy itthon maradtam el is hagytam magam....De én mindezt beismertem és azt mondtam neki, hogy igaza van és hogy maximálisan változtatok mindenen, mert szeretem még mindíg ugyanúgy, és fontos nekem... Annyira jó életünk volt ha az egészet nézzük, és olyan nehéz azt felfogni, hogy ő nem küzd ezért... Olyan nagyon nagy szerelmet érzett irántam... Annyira fontos voltam neki, és hipp-hopp ez odalett pár nap alatt...
2010. okt. 13. 17:02
 8/34 anonim ***** válasza:

Ha vannak nagyszülők, egy estét tegyetek szabaddá. Menjetek sétálni, beszélgessetek, és szép lassan rendeződik a kapcsolat.

A férfiak nehezen értik meg, hogy a gyerekek mellett megváltozik egy nő felfogása, a napi teendők stb. érezze, hogy ő is számít!

Arany középút!!!

2010. okt. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Már egyszer beírtam. Vannak olyan emberek, akikben forrik a válás, és egyszercsak kopp bejelentik vége. Nem megy tovább, a másik fél meg csak les, mint Laci a moziban. Elhiszem hogy fá, de gondolj bele, ha te könyörögsz, marasztalni próbálod, ő még sem szeret, á az már nem az igazi.
2010. okt. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Nehéz ezt feldolgozni, évek kellenek hozzá.


Velem hasonló történt két évvel ezelőtt, és még mindig nem dolgoztam fel.

2010. okt. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!