Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy válhatok férfivá?

Hogy válhatok férfivá?

Figyelt kérdés
A mai világban nincsenek igazi férfivá avatási rituálék. Kicsit elveszettnek érzem magam emiatt. 24 éves vagyok, jóképű, okos, stb. De mégsem érzem magam még igazán férfinak, nem volt meg az a váltás, ami kéne.
2011. okt. 11. 00:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Vegyél egy szamurájkardot.
2011. okt. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Meg Griffin! Menj a szobádba!
2011. okt. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Fuss le egy marathont. Vagy Ironman-t. Vagy sétálj végig az El Camino-n.


Persze átszúrhatod a mellbimbóidat is egy kampóval, és fellógathatod magad pár órára annál fogva, ahogy gondolod. :D

2011. okt. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A beavatásra jelölteket, a megközelítőleg egykorú fiúkat, néhány hétre, valahol messze a falutól bezárják. Levágják a hajukat és elégetik ruháikat. Ebben a noviciátus korszakban különféle próbákon mennek át. Különlegesen nehéz feladatokat teljesítenek, ahol kitartással, bátorsággal, a fájdalommal szemben mutatott érzéketlenséggel kell kitűnniük. Ugyanakkor egy társadalmi életre nevelő tanfolyamfélét is elvégeznek. Csoportosan élnek, törzsi hagyományokat és szakmát tanulnak. Mivel a felnőttek életébe kell belépniük, nem mulasztják el ekkor a szexuális kérdések megtárgyalását sem. Ezt olykor egészen drasztikus bemutatókkal fűszerezik. Az ünnepség pedig, aminek a tanúja voltam, az ünnepség utolsó szakasza.

Amikor estefelé megérkeztünk, a táncok csúcspontjukat érték el. A beavatottak csoportja már reggel óta táncolt. Egész nap ropták. A táncot egy pillanatra sem szakíthatták meg, sőt így tettek eleget az előírt látogatásoknak barátaiknál, a családoknál és a főnököknél, akiknek ajándékot is adtak. Az est közeledtével, éppen akkor, amikor megérkeztünk, a tisztás szélén álló nagy fa alatt gyülekeztek, a varázsló körül, aki mindenféle mozdulatokat végzett és varázsszavakat kiabált. Ezután mindegyikük hosszú perceket töltött mozdulatlanul otthoni fétise előtt. Majd megint összegyűltek és mindnyájan bementek a varázsló tágas kunyhójába.

[...]

2011. okt. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szervezzek Neked egyet? :)

Egy olyan termeszetben teendő játékos észbeli, jellemi és bátorsági próbasorozatra gondoltam.:)

35N

2011. okt. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én meg dugásra gondoltam. :)
2011. okt. 11. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
metéltesd körbe magad!
2011. okt. 11. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Nincs "váltás".

Anyuci szoknyájánál üldögélsz? Vagy van saját életed, olyan dolgok, amikért felelősséget vállalsz? pl. munka, család.. A függetlenség és a felelősség tesz felnőtt férfivá, nem egy rituálé.

2011. okt. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
02:03 te pl. még elég gyerekesnek tűnsz. Bocs :)
2011. okt. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ne csigázz, nagyfater, mi történt a varázsló kunyhójában? :D
2011. okt. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!