Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az elvált embereknek nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elvált embereknek nagyobb presztízse van, mint a szingliknek?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen elváltnak lenni olyan menő dolog lett, mert azt veszik, hogy az illető tudatos, felvilágosult, bátor, stb. Ezzel szemben sokkal több negatív előítélet van azokkal szemben, akik sosem voltak házasok, mert úgy gondolják, hogy biztos valami probléma van vele, fél az elköteleződéstől, nem kell senkinek, stb. Persze most kicsit sarkítok, de általában ezt látom középkorú embereknél, hogy egy kicsit ambivalensen állnak ehhez a témához, mert egyrészt van egy óriási cinizmus a házassággal szemben, hogy az "hosszútávon úgysem müködik, hűségesnek lenni, ugyan már, ne legyünk naivak", másrészt meg egyfajta lenézés is azok irányába, akik tartósan egyedülállóak.

2023. szept. 22. 12:27
1 2
 1/13 anonim válasza:
67%

Szerintem ez pont forditva van. Aki elvalt, az hozott egy elhamarkodott dontest, amit megbant es ha gyerek is van, akkor neki is reszben tonkretette a gyerekkorat. Semmi presztizserteke nincs a valasnak.

27/L

2023. szept. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Húzd már ki a fejedet mások seggéből és élj már egy saját életet.

Más sem megy ebben a kategóriában, mint megfoghatatlan, képlékeny tömegek elvárásainak hajkurászása ahelyett, hogy az ember körülnézne és a saját környezetével kezdene valamit.

Ki a fszt érdekel mit gondol Manyi néni meg a Pista meg a Juli?


ha valaki lenéz, offold. ha valaki kéretlenül a véleményével bombáz, offold. ha valaki toxikus, offold.

2023. szept. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nagyjából így van, ahogy a kérdező leírta.
2023. szept. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Mert elválni nem könnyű, foleg egy gyerekkel nem. Tényleg bátornak kell lenni hozzá. De attól is függ hogyan váltál.
2023. szept. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Én az itteni, mármint a Gyakoris párkapcsolati rovat válaszait veszem alapul amikor azt mondom, hogy sajnos igen.

SOK nő előbb kezd elvált, gyerekes, azaz bukott pasival, mint egy 30+ -os függetlennel. Mert szerintük azzal valami baj lehet.


Bár szerintem csak arról van szó, hogy simán kevesek egy független férfihez, és inkább egy bejáratottat választanak. Főleg ha már kiöregednek a termékeny korból és értéktelenednek.

2023. szept. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem pozitìvum a vàlàs.
2023. szept. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én szememben nem.
2023. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem válnék elha egyszer férjhez mennék. Számomra a házasság szentsége volna.
2023. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem elvalt a pàrom de hordom a gyűrűt, mert nekem itt senki a földön nem fogja megmondani hogy mikor èr vèget az Isten előtt megkötött hazassàgom. 8 as 💯👍
2023. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
El se kellett volna válni.
2023. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!