Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Erősen gondolkozunk a férjemme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erősen gondolkozunk a férjemmel a válásról , de van egy kis probléma . Közös tulajdonú lakásunk nagyobb arányban az övé . Szívesen fogadnék ötleteket hogyan tudnék új életet kezdeni lakásszerzés céljából ?

Figyelt kérdés

Körülbelül 10-13 milliót kapnék válás után . Ugye ebből nem tudok egy másik lakást venni . Az érdekelne mégis hogyan tudnék mégis saját ingatlanhoz jutni viszonylag jó áron ?

200 nettot keresek , nem vmi sok , nem tudom hitelképes lennék e , tudnám fizetni … stb .



2022. júl. 24. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Ennyiből sehogyan. Ez kezdő löketnek sem elég egy normális lakáshoz. Fizetni meg havi 300 as fizu sem elég.
2022. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

sajnos a mai lakásárak mellett 10 millió kezdőtőkének sem elég, nagyon rossz a helyzet

ennyi fizetéssel hitelt se fogsz tudni kapni

vlószínűelg albérletbe kell majd menned, jobb esetben egyedül

2022. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Mathus ***** válasza:
88%
a kérdésre: a legnagyobb probléma az, hogy egyedüli adósnak nemnagyon adnak jelzáloghitelt. adóstárssal összejöhet, de neki akkor fedhetetlen hitelmúltjának és hitelezhetőnek kell lennie. így marad a bérlés, és mellette a kezdőtőkédből a saját képzésedre kell fordítanod, mert a nt200e az a hitel nélkül is pacikuki.
2022. júl. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem is kevés 10 milla még mindig. Persze attól függ, hogy hol szeretnél venni. A fizetés valóban lehetne jobb, ezen lehet dolgozni.
2022. júl. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Van egy közös gyermekünk is . Albérlet azért nem lenne jó mert ott is nagyon elszálltak az árak , és akkor már inkább hitelt törlesztenék mint albérletet az az igazság , csak így ugye nehéz ahogy írjatok , hogy erre nem is biztos kapnék :( Már tanyában gondolkodok , hogy esetleg oda kene költözni , de ott is elszálltak az árak.
2022. júl. 24. 15:00
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen számít kinek a nevére mennyi rész lett íratva.


A kérdés inkább az hogy honnan származó pénzekből vettétek a lakást? Azért övé a nagyobb hányad, mert ő tett bele több pénzt? Váláskor azt nézné a bíróság, hogyha főleg házasság előtt szerzett pénzből van a lakás, akkor ki mennyit tett bele.

2022. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem számít a város! Budapesten elég esélytelen, de kisebb városban szerintem találhatsz ilyen kezdőtőkével, plusz hitel kis lakást. Az is kérdés, hogy ki tudna-e fizetni a férjed.
2022. júl. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Melyik varos?


20 ért lehet venni 36 nm ert dunantúlon, tudom mert ott néztem. A város mindegy volt, ki akarom adni. Volt rá 14 em és vettem fel hitelt.


Bár többet keresek de a hitel, 4 honappal ezelőtt 50 ezer, 30 évre.


Kigazdálkodhato.


Anyukám is várost váltott válás után.

2022. júl. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget . Csongrád megye Szeged .
2022. aug. 2. 15:18
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
20 % önrèsztől adnak hitelt ùgyhogy simàn vehetsz lakàst es szèpen hosszabb lejàrattal törlesztgeted. Fogsz kapni tartàsdìjat illetve a gyerek utàn egyedül neveles miatt kicsit emeltebb csp ot meg adòkedvezmeny ( a kettő ha jòl tudom kb 35 ezer) de ìgy is hùzòs. Viszont ha te kapod a gyerekfelügyeletet akkor nem tesz ki a bìrò a lakàsbòl. Ott lakhaszt tovàbbra is mert a lakashasznàlati jogod megmarad. Meg a gyereknek is. Osztott hasznàlatot fog elrendelni ha ilyen szar az anyagi helyzet
2022. aug. 13. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!