Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tudnám elhagyni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elhagyni, ha ennyire vonzódok hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy gyönyörű feleségem. Nem tudom megmondani miért, de amióta ismerem iszonyatosan vonzódok hozzá testileg. Ha csak rá gondolok, az illatára, a bőrére már áll a f.rkam. És itt a gond, fordítva ez nincs így.

Én még nem vettem észre rajta, hogy rám így felizgulna. A szex olyan kozepesnel kicsit jobb: testileg 10/10, de lelkileg inkabb 5/10. Amolyan gepies, legyunk tul rajta, ha van az se baj, ha nincs, az se baj.

Belefáradtam ebbe az egyoldalú rajongásba, ráadásul elég sokat is veszekszünk már egy ideje, de nem tudom, hogy hagyjam el. ha meglátom, kikapcsol az agyam, képtelen vagyok reálisan cselekedni.


miért vonzódhatok ennyire hozzá?

még annyi infó, hogy láttam anyámról egy fiatalkori képet és kb klónok. lehet ez van mögötte?

voltam már dokinál is ezzel, de nem nagyon tudott mit mondani rá.


2023. szept. 23. 06:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

De egyáltalán hogy jöttetek össze? Hogy házasodtatok össze?

Ez hogyhogy nem zavart eddig?

Hány évesek vagytok?

Min veszekedtek?

Nem lehet esetleg, hogy neki sem jó a szex, mert nem kap meg valamit benne?

2023. szept. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa mert ha en azt erzem, hogy a másik nem kíván, nálam ösztönösen kikapcsol az iránta érzett vágy akár milyen vonzó pasi lenne. És szerintem ez jó, normális reakció, de te egy csapdába kerültél, mert neked ő olyan mint egy drog, nem tudsz szabadulni, nem jó neked leépít, de kell akkor is. Nem tudom mit lehetne tenni. Általában két gyerek után jelentősen csökken a vágy a férfiakban. Gyereketek van?
2023. szept. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Van gyerekunk igen. A drog jo hasonlat, eddig csak viccelodtem vele, de tenyleg ilyen hatasa van.

Nem ertem miert.

Nem vagyok egyebkent rabja semmi ilyennek, nem kavezok, sose cigiztem, es nem is drogoztam.. ja es csak nala ereztem ezt, mas lanynal nem.

2023. szept. 23. 08:07
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mindig olyan volt köztetek a szex, vagy a gyermek születése után változott meg? Segítesz neki otthon? Szerelmes vagy belé vagy csak a vonzódsz hozzá? És hogyha a feleséged azért nem akar téged mert érzi, tapasztalja, hogy nem vagy tökéletes férj és apa?
2023. szept. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kb semmire nem válaszoltál érdemben eddig.
2023. szept. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5: ne haragudj, de nem voltam neten


De egyáltalán hogy jöttetek össze? ugy, hogy meglattam, belezugtam, randira hivtam, aztan osszejottunk. mivel en full KO voltam tole, o pedig jo "szinesz", nem vettem eszre, hogy ez nem teljesen kolcsonos

amikor meg mar kiderult, benne voltunk nyakig.


Hogy házasodtatok össze? ugy, hogy szerettuk egymast.


Ez hogyhogy nem zavart eddig? ki mondta, h nem zavart?


Hány évesek vagytok? 35


Min veszekedtek? gyerekneveles, penz, ugy az elet nagyjabol minden terulete


Nem lehet esetleg, hogy neki sem jó a szex, mert nem kap meg valamit benne? ezt tole kellene megkerdezni. en kerdeztem, nem volt ilyen problemaja. jartunk parterapiara is, ott sem mondott semmit. tehat feltetelezem, ez nem problem.

2023. szept. 23. 17:22
 7/13 A kérdező kommentje:

4 Kérdező, mindig olyan volt köztetek a szex: igen, csak eleinte nem tunt fel.


, vagy a gyermek születése után változott meg? nem valtozott ezzel


Segítesz neki otthon? ez az allando noi duma :D jar takaritono es en fizetem. ez segitsegnek szamit? egyebkent a valasz igen


Szerelmes vagy belé vagy csak a vonzódsz hozzá? csak vonzodom


És hogyha a feleséged azért nem akar téged mert érzi, tapasztalja, hogy nem vagy tökéletes férj és apa?

ezt tole kellene megkerdezni. Apanak - szerenytelenul es oszinten - jonak tartom magam. amennyit idom engedi foglalkozok veluk, tanulok veluk, intezem a sulis dolgaikat, jarok szuloire, odafigyelek rajuk, jol keresek, megteremterk mindent a csaladomnak, nem jatszok/iszok, nem verem az asszonyt, nem tudom, mit varunk meg el egy apatol?

2023. szept. 23. 17:25
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, sajnos annyira tipikus az eseted. Pont ezert szenved annyi ember, mert nem egy hőfokon egnek, sőt az egyik teljesen el utasító szexuálisan, vagy nyugnek éli meg az egészet, tegnap is nem egy nő írta itt, hogy otthon nulla a szexualis eletuk, 32 évesen! Utana meg 3 kommentelő irta ugyanezt Tudom nem vigasz, de nem vagy egyedül.
2023. szept. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak vonzódsz hozzá, akkor minek vagytok együtt?
2023. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%

Ha áll rá a farkad egyből, kivagy tőle akkor minek válnal el?

Neha megszurod, jarj a kedveben, segits a hazimunkaban es kozbe izgasd.

Sexyzzetek, de ha mindig kemény vagy tőle minek válnal?

Beszelgessetek tobbet sexeljetek többet. Segitsd tobbet a gyerek korul mert az nagyon fárasztó egy idő után.

De amúgy jo neked, orulnek ha eletem szerelmevel vagyok együtt

2023. szept. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!