Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tudnám elhagyni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elhagyni, ha ennyire vonzódok hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy gyönyörű feleségem. Nem tudom megmondani miért, de amióta ismerem iszonyatosan vonzódok hozzá testileg. Ha csak rá gondolok, az illatára, a bőrére már áll a f.rkam. És itt a gond, fordítva ez nincs így.

Én még nem vettem észre rajta, hogy rám így felizgulna. A szex olyan kozepesnel kicsit jobb: testileg 10/10, de lelkileg inkabb 5/10. Amolyan gepies, legyunk tul rajta, ha van az se baj, ha nincs, az se baj.

Belefáradtam ebbe az egyoldalú rajongásba, ráadásul elég sokat is veszekszünk már egy ideje, de nem tudom, hogy hagyjam el. ha meglátom, kikapcsol az agyam, képtelen vagyok reálisan cselekedni.


miért vonzódhatok ennyire hozzá?

még annyi infó, hogy láttam anyámról egy fiatalkori képet és kb klónok. lehet ez van mögötte?

voltam már dokinál is ezzel, de nem nagyon tudott mit mondani rá.


2023. szept. 23. 06:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%
10. De egy sötet vagy istenem, Nem csak szexből all a nap 24 óraja, es pont azt irta, hogy nem tökély a szex sem, ha figyeltél. Mert nincs viszonozva semmi, a kérdező hiába van begerjedve ha nagysága immel ámmal van vele, alig varja hogy vége legyen a szexnek, szerintem ez nagyon lelombozó, nekem fel sem állna, ha pasi lennék. De ti tudjatok. Amúgy, nem az hogy kivel a legjobb, kivel tökéletes az összhang ebből is látszik, hogy nem biztos, hogy a szépségkirálynővel, vagy latin macsóval, mert semmit nem ér az egész ha nincs kölcsönösség és összhang. Maximum mutogatni tudod, aztán magadnak kivered.
2023. szept. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11jaj de sötét vagy te csak nem latod magad. Leszarom a véleményed, akkor legyen igazad ha annyira harcolsz erteniit érdekel?
2023. szept. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
77%

Nem harcololok én senkivel.

:D

Idezlek:


"Ha áll rá a farkad egyből, kivagy tőle akkor minek válnal el?"

hát ez az, de ennyi erővel egy próbababát is dghatna a kérdező, mert az is esztétikus és kb. annyi intimitás lesz akközött is.


"Sexyzzetek, de ha mindig kemény vagy tőle minek válnal?" - mert nem jó a szex? 5/10


"e amúgy jo neked, orulnek ha eletem szerelmevel vagyok együtt" - hát ha neked az életed szerelme azt jelenti, higy van egy bombatestű nőd aki ugyan a tied, de gyakorlatilag le se ejt akkor hajrá.

30-on túl már az értelmesebbje kapizsgálja, hogy a szép külső önmagában kevés.

2023. szept. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!