Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti ezért elhagynátok a párotokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezért elhagynátok a párotokat?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves kislányunk. A páromnak abból áll egy nap, hogy elmegy dolgozni, hazajön,eszik, játszik a lányunkkal 1 órát és lefekszik aludni, mert ő fáradt. Mindig én vagyok a gyerekkel. Én etetem, fürdetem, öltöztetem, játszok vele stb. Engem zavar hogy nem csinálunk soha semmit, mert ő mindig fáradt. Szeretném ha többet foglalkozna velünk. Nem igy képzeltem el a családi életünket.

Ettől eltekintve nincs gond vele. Rendes, dolgos ember. Nem iszik, nem dohányzik, nem jár kocsmába.

De nekem annyira hiányzik, hogy többet törődjön velünk.


2014. nov. 29. 19:37
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
95%
Ha csak hétköznap csinálja ezt, de hétvégén teljes értékű apa akkor semmiképp. De igy ezt ahogy leírtad mondd el neki is, beszéljetek meg, es ha nem hajlandó változtatni a viselkedésen es hozzaallasan akkor lépned kell.
2014. nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Inkább megbeszélném vele a problémámat.
2014. nov. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
60%
Nem, nem hagynám el. Még szép, hogy nem. Minden kapcsolatban problémát jelent, hogy a megélhetés miatt nehezen jut idő/pénz a szórakozásra vagy egymásra (kivéve talán milliomoséknél nem). A férjednek is nagyon elege lehet a mókuskerékből, szerintem pont ugyanannyira belefáradt, mint te az örökös otthonlétbe. Ő pont alvásra, csendre és nyugalomra vágyik, te pedig inkább társaságra és kimozdulásra, mert pont abban nincs részetek. Beszélnetek kell a dologról, és megtervezni, hogy legalább havi 1-2 alkalommal igenis úgy alakítjátok a dolgokat, hogy legyen időtök egymásra.
2014. nov. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
A hétvégéitek, hogy telnek? Én csupán azért amit leírtál, nem hagynám el.
2014. nov. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld ezt meg vele inkább, de ne hisztizve, drámázva mint sok nő tenné, hanem normálisan. Keressetek megoldást.

Én nem hagynám el a párom ilyesmi miatt, mert még mindig jobb így vele mint nélküle.

2014. nov. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
38%

Ha te otthon vagy egész nap a gyerekkel, akkor megérthetnéd, hogy ő fáradt. Örülj annak, hogy legalább a lányoddal játszik munka után, és gondoskodik a megélhetésetekről.

Ha te is dolgoznál, akkor megértenéd, hogy ő fáradt.

Mit akarnál, hogy csináljatok? Legfeljebb vasárnap tudnátok valamilyen közös programot csinálni, de ilyen kicsi gyerekkel az is nehéz.

Ha elválsz a férjedtől, akkor egyedül tudod nevelni a kislányodat? Miből gondolod, hogy majd a férjedtől különb férfit fogsz találni?

Az élet nem az elképzeléseink szerint alakul.

2014. nov. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a hétvége is hasonlóan telik.

1-2-ig alszik.Aztán felkel eszik kis játék

a gyerekkel majd nekiül a gépen játszani.

Az a bajom, hogy anyagilag is jól állunk, nem

okozna gondot programokat csinálni, kimozdulni

valahova.

Mondtam már neki ezt, de nem vesz komolyan.

Meg, hogy nem tud mit csinálni, mert nagyon

fáradt. Mondanom se kell, hogy most is alszik én meg a lányunkat szórakoztatom. :-( :-(

2014. nov. 29. 20:03
 8/36 anonim ***** válasza:
26%

Inkább örülnél neki, hogy dolgozik és ha hazajön akkor a lányával foglalkozik, nem pedig bedob 4 doboz sört és a tévét bámulja.


Szerintem simán benne van a férjedben az a félelem, hogy mivel csak ő dolgozik, mi lesz veletek ha kirúgják. Ezért odateszi magát nagyon a munkában és nem marad ideje másra. Amint teheted te is állj neki dolgozni.

2014. nov. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
32%

Elhagynám. Magányos lehet egyedül is az ember, ehhez nem kell lakótárs. Ha hétvégén sem párod, hanem csak van melletted, akkor te úgyis egy egyedülálló anya vagy, azzal a

hátránnyal, hogy nincs jogod új társat keresni.

2014. nov. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
43%

Mi lenne, ha a 2 éves gyerek mellől elmennél dolgozni te is? Akkor talán megértenéd, miért annyira fáradt és neked sem lenne ennyi felesleges energiád.


Na meg még valami... te mikor foglalkozol vele...? Te mikor vagy vele kettesben? Te mikor kedveskedsz neki? Te vagy otthon egyfolytában, neked lenne időd rá gondolni. Talán ha tennél érte valamit, ő is többet tenne érted. Plusz a szádat sem árt kinyitni, ha valamit szeretnél, mert feltételezem ő sem gondolatolvasó.

2014. nov. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!