Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ki a legjobb válóperes ügyvéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a legjobb válóperes ügyvéd országos szinten?

Figyelt kérdés
Vagy Miskolc, Nyíregyháza, Budapest városában?
2023. szept. 30. 00:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha olyan gazdag lennél, hogy megtudod fizetni az ország legjobb ügyvédét, akkor 1. tudnád, 2. a titkárnőd intézni.
2023. szept. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Miért akarsz elválni?
2023. szept. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Már elvaltam 3 éve.

A volt férjem nem fizeti a gyerektartást, így le akarom tiltatni. Viszont fenyeget a gyerekekkel. Kizárólagos felügyeleti jogom van, csak a jelenletemben láthatja őket minden héten egyszer . 1,5 éve nem látta őket. A nagyobbik gyerekemre kinondták hogy autista . Vinnem kell sok sok feljesztésre. Nem ismeri az apját hiszen 1,5 éve nem látta, nem is ragaszkodott sose hozza…

Azért szeretnék egy jó ügyvédet hogy saját magam megnyugtassam hogy úgyis csak fenyegetőzés a gyerekekkel való zsarolás, szeretném biztonságban tudni magunkat. Megfizetni pedig megtudom, mert ebben segítenek a családom. Ők már évekkel ezelőtt mondtál hogy tiltássam le de én mindig “féltem” a bosszújától, viszont így hogy a kisfiamnak lett diagnozisa az ő érdekét kell néznem.

2023. szept. 30. 07:15
 4/12 Pintér Művek ***** válasza:
0%

Nagyon jó kifejezés:)

De van, mikor nem tudod irányítani a bosszút, pedig MINDENT megteszel, hogy kontroll alatt tartsd.

Ezekkel a kis kontaktokkal is csak a baj van, mindig át akarják venni az irányítást, önállósodnak, visszaélnek a segítséggel, aztán meg másnak kell befejezni, amit elkezdtek. Pedig nem is volt nekik megengedve. Nem ezért vannak. Aztán persze sajnálkoznak, de már nem tudnak mit csinálni. Próbálják, utólag, még a saját ellenségüktől is megvédeni magukat, hogy legalább ne csak egy kicsi szerencséjük legyen. DE van aki NEM ÉRT SEMMIBŐL. Te hülye. Innentől magad uram.

2023. szept. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy ő-e a legjobb azt nem tudom, de Túry Dániel Miklósnak (TDM Legal) kiemelt szakterülete a családi jog, néhányszor volt szerencsém élőben hallani, elég pengének tűnik. Ami jó hogy neki van ilyen néven egy főleg családjogi témájú tiktok oldala, ott belenezhetsz a videóiba és eldöntheted hogy neked meggyőző-e.
2023. szept. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"A volt férjem nem fizeti a gyerektartást"

Miért nem jelented ott, ahol megítélték, hogy (mennyit) kell fizetnie?

2023. okt. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Azt gondolod, hogy így, hogy ezer éve feléjük se néz, felügyelt láthatást ítéltek neki, az egyik gyereketek plusz erőfeszítéseket igényel, szerinted majd harcolni fog és meg is nyeri a kizárólagos felügyeletet...? Mese habbal. Téged terrorizál ezzel. Eszében nincs gyerekezni. A minimumot nem fizeti utánuk, nem találkozik velük - majd most el akarja tartani őket és minden délután 4-kor állni a suli előtt? Valószínű.
2023. okt. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

És mégis mit fenyeget a gyerekekkel? Kizárólagos felügyeleti jogod van, csak a jelenlétedben láthatja őket. Ennek igen nyomós oka lehett. Ráadásul másfél éve nem volt rájuk kíváncsi.

Röhögd képen, nem kell ide ügyvéd. Semmilyen sem, nemhogy a legjobb.

2023. okt. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azzal hogy mostmár látni akarja őket, el vinni ide oda. Mert mikor írtam hogy elegem van hogy mostmár nem fizet írta erre, hogy mostmár neki is elege van mert az ő gyerekei is… tudom hogy zsarol, tudom az eszemmel hogy tudja hogy ők a gyenge pontjaim, de mégis feszültség van bennem hogy bosszúból csinál valamit.
2023. okt. 2. 17:51
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

"mostmár neki is elege van mert az ő gyerekei is"

Miből van elege, ha eddig nem viselkedett apaként?

2023. okt. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!