Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás hülye indokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás hülye indokkal?

Figyelt kérdés

Feleségem azért válik, mert nem eszem zöldségeket. Soha nem is ettem amúgy. Kaja után utánam hozza a tányért amin ott vannak a félrekotort zöldségek és üvölt, hogy mi a bajod zöldségekkel? Mi a bajod? Amikor mondom, hogy soha nem szerettem akkor tovább ordít, hogy az igazat mond meg, ez kamu! Az igazat mond, tudom hogy a föztömmel van bajod, erről szól ez valójában! Mond el az igazat.

És így ordít! Múltkor az ölembe borította a zöldségeket amit nem ettem meg! Soha, de soha nem ettem meg őket amúgy! 4 éve házasodtunk meg. Vicces, hogy mekkora kamu ez, az apja se eszik zöldséget, vele meg viccelődik csak ezen, pl apu neked brokkolis pizzát rendeltem, hahaha.

Ez mekkora gyerekes hülye kifogás a válásra? Amikor mondom, hogy az igazat mondja, akkor ordít, hogy itt arról van szó, hogy én milyen ember vagyok, aki nem mondja ki az igazat hogy nem a zöldséggel hanem vele van bajom. És én hazudok és az ő föztjével van a bajom igazából. Szerintem bolond! Vendégségben se ettem soha zöldséget. Mindenki tudja hogy 30 éve az oviban erőszakkal etették meg velem, szó szerint zokogtam és úgy nyomták bele a számba. Amiatt nem eszem meg azóta se, még a munkatársaim is tudják!


2023. okt. 19. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha mindketten szellemileg sérültek vagytok, össze se kellett volna házasodni.
2023. okt. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért válik, mert szerinte hazudsz, ennyi. Fogadd el és legyetek külön, jobb lesz mindkettőtöknek.
2023. okt. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem te miért nem akarsz válni, ez a nő egy idegbeteg szellemi és lelki nyomorék.
2023. okt. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnik teljesen normálisnak a nő. Miért vetted el?
2023. okt. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A kifogás teljesen mindegy. Utál, tényleg jobb lesz elválni.
2023. okt. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nőnek a diliházban a helye.
2023. okt. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Régen nem volt ilyen, fél éve kezdte
2023. okt. 19. 12:44
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
És nincs véletlenül valakije? Olyan, mintha mindenképpen el akarna üldözni, akár ilyen hülye indokkal is.
2023. okt. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel rendesen lehetnek majd ebből betegsegeid de a nő dilis
2023. okt. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hisztis a nő, gondolom nem bánod a válást, vagy?
2023. okt. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!