Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az apa kért környezettanulmány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apa kért környezettanulmányt vagy ez a hivatalos eljárás?

Figyelt kérdés

Szeretném megkérdezni,hogy a békéltető tárgyalást követően,környezettanulmányt mindkétfélnél végeznek a gyerekelhelyezésnél vagy az apa(alperes)kérhette ellenem,semmi féle megegyezésre nem hajlandó,nem jelent meg a tárgyaláson,nem fizet gyerektartást,amit elvileg január óta kellene neki,de nem hajlandó.Az eredménytől nem félek,nem én vagyok alkoholista,nekem van 2 munkahelyem ,hazaköltöztem a szüleimhez,oda jönnek ki?

Köszönöm.


2010. okt. 19. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk is volt mikor a szüleim váltak annak idején szerintem ez hivatalból megy igy.de cáfoljatok rá ha tévedek:)
2010. okt. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Környezettanulmányt mindig csinálnak mindkét félnél, mivel így tudják felmérni, hogy amit elmondtok a körülményeitekről mennyire fedi a valóságot, szóval ne aggódj.
2010. okt. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Környezettanulmányt kérés alapján végeznek.

Nálunk nem volt. Bár nem volt kérdés kinél maradjon a gyerek.

2010. okt. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
gyerekelhelyezés miatt kell, szóval egyébként még jó hogy nem csinálnak, miért tennék?
2010. okt. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Mindkét félnél végeznek, ha nincs megegyezés a gyermekelhelyezésről. Ha van, akkor csak annál, akinél a gyerekek el lesznek helyezve. Ez az eljárás nemkérés alapján megy, hanem hivatalból.
2010. okt. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én is ezért vagyok meglepve, a válás alatt visszamentem a szüleimhez a kislánnyal,nekem van állami ,leigazolt munkahelyem 2 is,ő munkanélkülin volt,alkalmi munkákból élt,bár egyfolytában fenyegetőzik,hogy megbánom,hogy válok.

A lakáshiteles lakásból nem volt hajlandó kimenni,így reggelig tartó viszályok,kiabálások miatt elköltöztem.Egyébként azt sem fizeti,sem a kislányt nem támogatja.

2010. okt. 19. 16:50
 7/12 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolót cáfolnám.Ha közös megegyezés van(amibe persze benne van,hogy ki neveli tovább a gyereket/gyerekeket)nem végeznek környezettanulmányt.Tapasztalatból írom...

Amennyiben nem közös megegyezéssel váltok hivatalból végzik,hogy lássák,kinél biztosítottabb a gyerek/gyerekek egészséges fejlődése(ami a lakhatást,ellátást illeti).

2010. okt. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%
De igen. Sőt, még akkor is, ha apuka magasról tesz a gyerekre születése óta. Ne cáfolj meg, tapasztalat...
2010. okt. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az utolsó előtti vagyok,és mégis cáfollak!Mi most váltunk(nyáron,Bp.-en,ha ez számít),mindenben megegyeztünk,és 1 tárgyalás volt,ahol elválasztottak,ami egyből jogerőre is emelkedett!
2010. okt. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én kétszer váltam, mind a két házasságomból van egy-egy gyerek, és egyik esetben sem voltak környezettanulmányon, mivel megegyeztünk a gyermekelhelyezésben. Hivatalból tuti nem mennek ki, csak akkor, ha nem tudnak megegyezni a szülők a gyermekelhelyezésben, ill. ha bármilyen info van arról, hogy valamelyik szülő veszélyezteti az életmódjával a gyereket.
2010. okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!