Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy van embereknek bátorságuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van embereknek bátorságuk hivatalos helyeken hazudni s meddig tarthatják fenn kiderül az igazság?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 07:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
konkrétabban?!
2010. dec. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát van bőr a képükön.

Mondjuk én puskázni se tudtam soha mert béna vagyok s egy szendvicset nembirok elhalgatni a párom elöl, hogy ettem. Nem azért mert egy zsarnok aki minden hülyeségre kiváncsi hanem én nézek ki a büntüdattól úgy mint egy tömeggyilkos.

Többek közt ezért veszem meg az utolsó pillanatban az ajándékokat, hogy kevesebb időt keljen kibírnom a "hazugság" terhe alatt. Pl: mit hoztál? -semmit...

2010. dec. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem hely függvénye. Ha az ember biztosan tudja - vagy azt hiszi - hogy nem bukhat le akkor simán hazudik a 90%, hogyha abból előnye származik.
2010. dec. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az élettársam volt feleségével szóban megegyezett s egy ideig minden rendben volt majd gondolt egyet és letagadva mindent birosághoz fordult ugyhogy most mindenki bizonygatja a maga igazát
2010. dec. 24. 06:48
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Az én feleségem is folyamatosan hazudozott a bíróságon, és az elején a bírónő mindent elhitt neki, mert ugye ő a nő én meg a férfi. Csak akkor változott meg a helyzet, amikor mindent tételesen keményen bebizonyítottam, hogy nem igaz. De sajnos az újabb hazugságait még mindig ismét elhiszi.

Úgyhogy egy nő, addig hazudozhat, ameddig csak akar.

2010. dec. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én azt vettem észre hogy nem is azért mert ö a nö hanem mert nála vannak a gyerekek és ezzel kőkeményen vissza is él probálom kivoni magam az egész ügyből mert már lassan idegősszeomlást kapok csak nagyon sajnálom az élettársam
2010. dec. 25. 06:54
 7/7 anonim válasza:
Sajnos olyan emberek is léteznek, akik annak ellenére hazudnak, hogy tudják nagy a lebukás veszélye. Hivatalos helyeken,gátlástalanul. Ez éppen azért lehetséges, mert az ilyen embereknek nincs lelkiismeretük és nem félnek semmitől. Az ilyen embereknek nem számít, hogy kinek gázolnbak bele a méltóságába a becsületébe.Az igazságszolgáltatás fogalma pedig fényévekre van a valódi igazságtól. /Arra sajnos kevesen kíváncsiak/
2011. jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!