Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kapuzárási mizéria, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapuzárási mizéria, vagy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
A férjem sok évnyi házasság után bejelentette hogy válni akar. 55 éves. Az utóbbi 1-1.5 evben elkezdett fiatalosabban öltözködni, olyan mintha 18 évesnek hinné magát, meregdrága autót vett, új barátai lettek egy konditeremben, (jellemzően elvált férfiak, vagy olyanok akiknek meg sosem volt hosszú távú kapcsolatuk) és ő új életstílust akar, mert ami van neki jelenleg az neki kevés, és egyébként is már évek óta válni akar, meg évekig gondolkodott hogy rendbe akarja-e hozni a kapcsolatot, és úgy döntött nem akarja, a válást pedig minél hamarabb intézzük el, de addig is költözzek el, és majd intézzük a lakás dolgát is. Nyilván ez utóbbit nem tettem, (közös lakás) de olyan szinten megkeserítette a mindennapjaimat, hogy átmenetileg az egyik baratnőmhöz költöztem. Kértem beszéljük meg, de hajthatatlan, azt mondta már nem bír meglenni velem egy légtérben, nulla empátia felém. Rá sem ismerek. Ez kapuzarási mizeria, vagy komolyan azt akarja amit mondott?
2023. nov. 6. 13:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mióta tart?
2023. nov. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kb 2 hónapja jár el aktívabban konditerembe. Kb azóta. Ott új haverjai lettek. Gyakran a fürdőben meztelenül nézegette magát a tükör előtt.
2023. nov. 6. 13:50
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
És a 2 hónap alatt jutott el oda, hogy kidobjon a saját lakásodból?
2023. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

Különben igen, ha nem tart még legalább 9-10 hónapja, akkor ez lehet átmeneti, hiszti, bármi.

Mindenképp kérj segítséget pszichológustól, hogy mi lelhette a férjedet, és ha ő nem enged a lakásodban lakni, akkor tőle meg 50%-nyi lakbért.

Különben ez teljesen jogtalan akkor is!!

2023. nov. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Egyrészt dührohamai voltak, (ordibálás) másrészt olyan szinten önelégült, egoista képet vágott, és úgy kezelt ha véletlenül hozzá értem, hogy mély undorral nézett rám. Azt a legkört meg en nem bírtam elviselni.
2023. nov. 6. 14:04
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

És beadta a válást?

Te mért nem akarsz válni?

2023. nov. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha erőszakkal magad mellett tartod az miért jobb? Fogadd el ha nem akar veled lenni már.
2023. nov. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát így leírás alapján eléggé a semmiből jött a dolog. És ez így fura.

Azt mondod azt mondta évek óta fontolgatta a dolgot. És... évek óta.. beszéltetek is ilyesmiről? Vagy te semmi problémát nem láttál?


Egyébként akár átmeneti elmezavar, akár nem, attól még ez az ami: válás. Max utóbb megbánja, de akkor már mindegy. Ez pont olyan, mintha dühödben szétvernél valamit, aztán megbánnád: az a valammi már szét van verve és kész.


És beadta a válókeresetet már?

2023. nov. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Semmit nem beszélt meg velem. Nem tudom hogy beadta-e? Ha nem, akkor a héten én fogom.
2023. nov. 6. 14:36
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezt amúgy javaslom. Elkergetett az otthonodból, ez elég indok arra, hogy elindíts a válást.

Mármint... okra nincs szükség váláshoz, de ha anyagi sérelem éri valamelyik felet, azt azért esetenként figyelembe veszik az elosztásnál. MÁrpedig az, hogy téged elzárt a saját tulajdonodtól, az bizony annak minősül.

2023. nov. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!