Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez a "nem eszem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a "nem eszem, mert kövér vagyok" mizéria a nőknél?

Figyelt kérdés
A saját környezetemben lévő összes nő, kortól függetlenül kikészít vele. Elmegyünk valahova, ő nem kér semmit, nem esznek meg egy kocka csokit, mert attól tuti azonnal elhízik, kövérnek titulálja magát, holott 45-50 kg, hánytatnak, hashajtót szednek és basszus nincs kivétel, pedig tényleg 15-50 éves kor közöttieket ismerek. Ha próbálom őket biztatni, hogy nem úgy van, ahogy belülről látják magukat, akkor fellázadnak, hogy vak vagyok és hagyjam őket a hülyeségeimmel. De ha egy macsó paraszt beszól, hogy "nagy a segged", azt egyből magukra veszik és hetekig koplalnak... Mit kezdjek velük? Megőrjít némelyik, aki közelebb áll hozzám.
2014. ápr. 1. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert hülyék és azt hiszi, h az egészséges, pedig az ugyanolyan egészségtelen, sőt még rosszabb ha tápanyagokat nem juttat be a szervezetébe.
2014. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bulimia Nervosa a neve... és ez elmebetegség.
2014. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Azt várják, hogy azt mondják nekik, hogy nem kövérek!
2014. ápr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a média és az újságok hatása miatt van, ahol csak a tökéletes test lányokat mutogatják, emiatt pedig nagy a nyomás a lányokon/nőkön, mert hát ők/mi (mivel én is lány vagyok) nem úgy nézünk ki. Teljesen át tudom érezni ezt a dolgot. Én is küzdök súlyproblémákkal és elég sokszor lehozódom emiatt.. Ezzel sokat nem tudsz kezdeni, már csak ha magamból indulok ki, nekem is mondják, hogy nem vagyok kövér (pedig tényleg lenne 4-5 kiló amit le lehetne adni), de egyszerűen nem hiszem el másoknak ezt..
2014. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#3

Pontosan erre próbálom őket rávezetni mindenféle módszerrel. Szép szóval, csúnyával, tettekkel, stb. Hatástalan.

2014. ápr. 1. 21:30
 6/14 anonim ***** válasza:
A média és a férfiak elvárása ezt sugallja, azért. Légy vékony, légy sportos, légy szép, akkor vagy valaki és kelleni fogsz valakinek.
2014. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nő vagyok, és együltő helyemben felkajálok egy egész tábla csokit. este 11kor. a francot érdekli a dolog. akkor vagyok szép, ha jól érzem magam.

sajnos viszont nagyon sok nő nem így gondolkodik. amit az egyik válaszoló írt, a média, na igen, az nagyon sokat ront a helyzeten. 50 évvel ezelőtt még arról cikkeztek az újságok, hogy hú, ha ilyen meg olyan vékony vagy, az nem szép, hogyan szedj fel x kilót y nap alatt. ma pont fordítva megy, és ez rettenetes lelki nyomást ad egyes nőknek. főleg azoknak, akiknek az önbizalma nem pont elégséges/egészséges. azért is van az, hogy azonnal a lelkébe gázol, ha valaki negatívan szól róluk (bár nem értem, a nagy fenék miért negatív, amikor az pont egy nőies vonás), és pont azért van, hogy nem hisznek neked, amikor ellentmondasz nekik. azok a legkönnyebben megbántható emberek, akiknek az önbizalma amúgy sem áll biztos lábakon, de neked, egyszerű barátként ezt nehéz lenne- főleg ilyen ellenállással megváltoztatni. nekik kéne tenniük ezért, de amíg nem látják be, hogy ez nincs rendjén, addig nem is fognak semmit se csinálni ellene... :S

2014. ápr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De mi férfiak mit mondjunk? Légy izmos, légy jóképű, legyél sikeres, legyen egzisztenciád, beszélj legalább 3 nyelven... Ezt minden ember megkapja, nem csak ellenetek irányul, fel kellene fogni!
2014. ápr. 1. 21:39
 9/14 A kérdező kommentje:
#6-nak szólt az előző kirohanásom...
2014. ápr. 1. 21:39
 10/14 anonim ***** válasza:
Nyílván mindkét nem megkapja. Látod azokat a kérdéseket, ahol elkeseredett fiúcskák tömkelege sír ezen az oldalon, mert nem elég magas/nem elég nagy a farka/nem elég izmos/nem elég pénzes. Na, tessék ők is a szívükre veszik.
2014. ápr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!