Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Cukorbeteg emberek körében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cukorbeteg emberek körében miért ilyen gyakori a válás? Köze lehet ennek az elégtelen szexuális teljesítményükhöz?

Figyelt kérdés
Láttam egy cikket ismert cukorbeteg emberekről és lám, a legtöbbjük elvált 2-3 alkalommal. Köztudott tény, hogy a cukorbeteg férfiak 75%-a tapasztal élete során merevedési problámákat, károsodnak az idegeik és az artériáik. Ez a nőkre is igaz, de ők nem lehetnek impotensek, csak nehezebb őket kielégíteni, nem nedvesednek eléggé, fájdalmas lesz számukra a közösülés, a libidó csökken, ettől frusztráltak lesznek és más embereken vezetik le a mérgüket. Meg ami még a cukorbeteg nőkre jellemző, az a hüvelygomba. Sharon Stone: 2 sikertelen házasság, Halle Berry: 3 sikertelen házasság, de a lényeg, hogy akik a listán voltak, mind elváltak minimum 1-szer.

nov. 10. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom feltűnt-e de a nem cukorbetegeknél is baromi gyakori a válás!
nov. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Az ilyenek elhiheted h vukorbetegseg nelkul is elválálnak annyiszor. Nem függ össze.


En akiket ismerek cukorbetegeket nekem az általanos kép roluk az hogy egyiket se érdekli hogy beteg. Nem dietaznak nem szúrják magukat de 12 órákat meloznak azután meg bulik, vagy van aki iszik is, valójában a saját életükkel ruletteznek.


1 nőről tudok csak aki percre pontosan szurkálja magát és odafigyel mindenre az meg több évtizede házas.

nov. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen ismert emberek többsége nem egyszer meg nem kétszer házasodik, teljesen függetlenül bármilyen betegségtől.
nov. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
A szex miatti válás oka az, hogy van egy rredendően szexmentes életet élni akaró nő, akinek elege van tovább játszani azt hogy ő mennyire szereti a szexet. A pasi félrelép, ő lesz a szemét, a nő meg örömmel beadhatja a válópert.
nov. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

A férjemről most derült ki h cukorbeteg, de még mindig működik.

Mellesleg 60 éves és igen, működik.

Tudom hogy van akinek nem, olvastam én is, de ez nem mindenkire igaz.

nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"En akiket ismerek cukorbetegeket nekem az általanos kép roluk az hogy egyiket se érdekli hogy beteg. Nem dietaznak nem szúrják magukat de 12 órákat meloznak azután meg bulik, vagy van aki iszik is, valójában a saját életükkel ruletteznek."


Az a baj, hogy mindenki fejében él egy kép a cukorbetegségről, ami nagyjából a 80-as, 90-es évek szintjét mutatja, hogy "állandóan szúrják magukat, meg diétáznak". Igen AKKOR MÉG ÍGY VOLT! pláne korábban!

De eleve kezdjük ott, hogy a cukorbetegek jó része NEM izulinfüggő! konkrétan bekapja a napi két metforminját és ha nem zabálja mellé a táblás csokoládét, akkor simán élhet úgy, mint bárki más! Tehát, ehet, ihat, és pláne dolgozhat 12 órában! Sőt még ajánlott is, hogy minél aktívabb legye. Ma eljutottunk oda, hogy ma cukorbetegen lehetsz még utasszállító gépen pilóta vagy mozdonyvezető is! Ez két olyan szakma, amiből régen ki voltak zárva a cukorbetegek, mert nem volt még elég jó gyógyszerezés rá. Ma van! Nyilván nem tökéletes, de messze jobb a helyzet mint volt az 30 éve.

De még az inzulifüggőknél is, ma már van bazál inzulin, hogy beadja magának egyszer egy nap és akkor az 12 órán keresztül ha nem zabbál mellé szinten tartja a vércukrát.

Na mindegy, csak ezt arra értem, hogy már rég nem az a kor van, hogy állandóan szúrogatni kell magukat, meg napi 150g szénhidrát ötszöri adagokba elosztva. nyilván nem baj, ha ügyel a szénhidrát bevitelre, de ma már egy jól belőtt per os gyógyszereléssel, beállított bazál inzulinnal szinte teljes életet élhetnek.

nov. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6

Na majd akkor írjál ha te is 60 éves leszel, de huszonéves lélekkel, és jó energiával.

Vagy ha nő vagy és 55 leszel, a férjed meg 60.

nov. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Köztudott tény, hogy a cukorbeteg férfiak 75%-a tapasztal élete során merevedési problámákat"

Hát hallod, a nem cukorbetegek 75%-a is tapasztal élete során merevedési problémákat. Próbáltál már egyetemi kocsmabuli után részegen d*gni? :D De elég egy masszívabb stressz, és máris nem áll fel a Móka Miki.

Más részről: elég előrehaladottnak, és gyéren kezeltnek kell lennie annak a cukorbetegségnek, ami már impotenciát okoz.

A válás pedig nem extrém ritka. Nem cukorbetegek között is találni fogsz jópárat.

Az pedig külön szimpátiadíjas, ahogy a nőkről írsz, mint akiket nyugodtan lehet d*gni akkor is, ha fáj nekik, hiszen az ő érzéseik nem számítanak. Igazi úriember vagy! Illetve bocs, mégse.

nov. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8. 60 éve köül már felesleges szexről beszélni, főleg hogy a nők fele akkorra már elhízik, igénytelen lesz, ott a gyerek, a stressz, a 70%-a elválik, az élet meg ledarálja. Szerinted 60 évesen felállna ezekre a nőkre? Klimax, fáj a a fejem, a sok veszekedés, a büntizések stb. Fingod nincs arról, hogy egy átlag nő jelenleg a háta közepére sem kívánja a szexet 50 felett. Szóval 60 évesen már régen nem leszek szex sóvár. Pitizni a nőknél a szexért egy életen át? Boccs, nem állok be a sorba.
nov. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#10

Én csak ismerősöktől hallottam, hogy 70 felett is heti rendszerességgel csinálják (több pár is), sőt valaki (nő) 60 felett aktívan tarskeresőzik, és bizony szex is van.

60 felett már nem gond a gyerek, ha otthon lakik is, bőven 20+.

nov. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!