Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Az egyik veszekedésünk odáig fajult, hogy a feleségem pofon vágott. Soha nem ütöttem meg,de akkor alig tudtam visszafogni magam.
2010. okt. 21. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Engem is vágott már pofon, de anno megfogadtam, hogy nőt SOHA nem bántok. Én ki mentem gyorsan az udvarra, és elszívtam egy cigit, aztán higgadt fővel visszamentem.

Másnap bocsánatot kért. :)

2010. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5%

visszapofoztam volna

nehogy már egy nő pofozzon egy férfit

2010. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Valószínű, sokat veszekedtek, és nem juttok megegyezésre. A pofozkodás gondolom a tehetetlensége következményeként történt.


Mi lenne, ha inkább elgondolkodnál azon, hogy hogy lehetne megoldani a vitákat kirobbantó okokat???


Többre mennél vele, mintha itt a megerősítést várnád az asszonnyal szemben.

2010. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%

Ez nálunk is előfordult.

Aztán a válóperes tárgyaláson meg azt mondta, hogy én vertem meg. Persze neki hittek, holott végig hazudott.


Sajnos a női egyenjogúság címén nekik mindent meg lehet tenni, a férfinak meg mindent tűrni kell. Undorító, hogy ha egy nő felpofoz egy férfit, akkor megdícsérik, hogy kiáll az érdekeiért, de ha egy férfi teszi ugyanezt, akkor rögtön agresszióról meg családon belüli erőszakról van szó.

2010. okt. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Hát pont ezaz. Nagyon kifordult a világ magából. A női egyenjogúgág címén ők megtehetik azt, amit egy férfi nem.


De hogy a kérdésedre válaszoljak, ülj le vele beszélgetni úgy, hogy felveszed az egészet diktafonra, vagy valami hangrögzítő eszközre és szépen megkérdezed tőle, hogy miért tette. A lényeg az, hogy a beszélgetésből kiderüljön, hogy tényleg pofon vágott. Erre óriási szükséged lesz később, mert garantáltan le fogja tagadni és ha bármi komolyabb probléma lesz köztetek később, óriási szükséged lesz egy ilyen bizonyítékra. Ismerem a nőket, az eddig cicamicának hitt legkedvesebb példányok is minden aljas dologra képesek, ha az érdekeik úgy hozzák.

2010. okt. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem légy büszke magadra, hogy nem ütöttél vissza. A sokk azért azért egy bárány lelkű emerből is furcsa dolgokat tud kihozni.

Nő létemre azért azt mondom, hogy tudatosítani kell vele tettének súlyát. Egy férfinak ugyanúgy megalázó a dolog mint egy nőnek.

Az egyenjogúsággal kapcsolatban meg csak annyit, hogy csak akkor küzdünk érte, ha ez nekünk nőknek jó, ha hátrányba helyez minket, akkor nincs rá szükség.

2010. okt. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Igen kedves férfiak, csak azt felejtitek el, hogy ha egy nő - még ha helytelenül is - felpofoz egy férfit, az a férfinak kb. annyit ér, mint egy tavaszi lepkefing, míg ha egy férfi pofoz fel egy nőt, annak igencsak meglátszik a nyoma, és a férfival ellentétben a nőnek nagyon fáj is. Jó a férfinak is fájhat a pofon, de korántsem annyira, mint egy nőnek, mivel a férfiak lényegesen erősebbet ütnek. A másik: egy férfi könnyedén agyonver egy nőt, míg egy nő képtelen erre. Nemhogy agyonverni, de még megverni sem tudja...Úgyhogy a női pofont nem nevezném családon belüli erőszaknak, túlzás lenne. Mellesleg a férfiak sokkal hajlamosabbak verekedni, mint a nők, ez genetikailag beléjük van kódolva. Úgy értem több az olyan férfi, aki nőt ver, mint fordítva.


A kérdező pedig ilyen szempontból tiszteletre méltó, hogy nem ütött vissza! Amúgy amit itt mondtak korábban: a hölgy valószínűleg azért ütött, mert nagyon nagyon tehetetlennek érezte magát. Gondolom egyikőtök sem képes a kompromisszumra a vitatott témában. Mindkettőtöknek engednie kéne egy kicsit a másik javára. Te pedig, ha a feleséged felpofoz, hagyd ott, menj el sétálni a friss levegőn és gondolkozz el az okokon, és a lehetséges megoldáson tiszta fejjel.

2010. okt. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó! Bár még sosem voltam ebben a helyzetben, de a fizikai fájdalomnál, sokkal jobban fájna lelkileg a pofon.

A kérdezőnek sem hiszem, hogy maga a pofon fájt.

2010. okt. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A lelki fájdalmat nem is vitatom, csak azt akarom mondani, hogy a törvény azért védi ilyen szempontból a nőket, mert fizikailag sérülékenyebbek, mint a férfiak. Csak ezt a férfiak hajlamosak elfelejteni, és nem egy olyan véleményt hallok, hogy ha a nő megüthet egy férfit, miért ne üthetne meg egy férfi is egy nőt, hiszen egyenlőség van. Itt néhány korábbi válaszból is ez jött le. Természetesen lelkileg ugyanúgy fáj mindkét esetben.
2010. okt. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"visszapofoztam volna

nehogy már egy nő pofozzon egy férfit"


Pff, ez ám a hozzáállás! Már kifejtette az egyik válaszoló is, hogy míg szegény férfinak csak a kicsi lelke sérül egy női pofontól, addig a nőnek a lelke is sérül, ráadásul lefejeli az asztalt is mellé... Nem hiszem el, hogy vannak, akik egy lapon emlegetik a kettőt, amikor még egy szar kondíciójú, vagy vézna férfinak is sokkal nagyon fizikai ereje van mint egy nőnek!

2010. okt. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!