Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Feleségem 3 hete jelentette be hogy válni akar.Ő 34 éves én 37.20 éve vagyunk együtt 13 éve házasok.Van egy 9 éves kislányunk.Saját házunkban élünk teljesen közös tulajdon, pici hitellel még.A válást a semmiből jelentette be borzasztó erőszakosan hidegen ridegen teljesen közömbösen.Egy hétig próbáltam vele beszélni hogy mi a baj, felsorolta a világ összes mocskát rám hogy mit csináltam rosszul, a végére persze kiszedtem belőle hogy van egy 3. fél...Én E.V. vagyok építőiparban teljesen rugalmas munkaidővel 1 éve elég magas keresettel.Ő alkalmazott egy pékségben, este 18:00-tol dolgozik hajnali 1-2-ig.A kislányunknak a suli4 -ig van együtt mentünk érte.1 órát lehetett vele minden nap de abban az időben ő filmet nézett a hálószobánkban, mi a kislányommal kint a nappaliban, mikor hívtam magunkhoz azt mondta hogy nem hallja tőlünk a filmjét.Így telt a hétköznap.Hétvégén együtt voltunk 3-an sznte mindíg.Beadta a válókeresetet ezután én mostam magamra főztem.Másik szobába költöztem a házunkon belül.A kislányom pár nap után jelezte hogy szeretne velem is aludni minden másnap(az elmult 6 évben együtt feküdtünk le,én fürdettem, mesét mondtambeszélgettünk kajáltunk).Az exem annyira bepöccent ezen hogy elvitte a gyereket magával az anyjához, azóta borzallmasan ellenem nevelik.Alig szól hozzám a kislányom rideg nem mesél a napjáról mindenre azt mondja hogy nem tudom, telefonon nem hív Viberre nem válaszol.Ha együtt vagyunkkell neki 1-2 óra hossza mire feloldódik utána átölel megpuszil nevet játszunk utána fordul egyet és kötekedik rugdossa a tárgyakat a kabátját ledobja a földre.Az anyja közben folyamatosan kérdezi hol vagyunk mit csinálunk ő pedig azonnal ír vissza de a telefont elfordítja.Fegyverként használják szegény lányt az anyjával együtt , manipulálják ellenem hangolják.Az elmult napokban többször is jártam a családsegítőben gyámügynél adótanácsadó pszichológus ügyvéd minden felé.Holnap beadok a bíróságra egy ideiglenes intézkedési kérelmet amiben leírok ezeket a dolgokat.Exnek is lesz elég nagy fegyvere , itthon én iszogattam egy kicsit szinte rendszeresen , bár sosem annyit hogy picit is változzon a viselkedésem.Soha nem bántottam senkit semmiben nem befolyásolt.Közös megegyésben állapodtunk meg elősször a gyermeket illetően másnap beadta a papírokat kizárólagos felügyeletre.Ház is kéne neki gyerektartás+ az új pali akit időközben elkezdett tagadni.Per lesz belőle mert nekem is a kislányom kell.Ház engem annyira nem érdekel.Szerintetek mi lesz ebből?

jan. 3. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ezt mi nem tudhatjuk. Remélhetőleg normálisan elváltok, és a gyerek miatt kialakul egy normális viszony. Az ivást fejezd be.
jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

Hány éves a kislany??

3 vagy 10 vagy 16?

Érted.. nem mindegy!!


A másik: ne valld be hogy iszogattál. Mond azt hogy néha ittal egy kis vörösbort az egezsegedre nézve.


A lánnyal beszélj őszintén, és bármi van latogasd vagy legyen nálad minél többet!

jan. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

A feleségednek a gyerek eszköz, eszköz, hogy több pénzt tudjon szerezni tőled, és hogy a ház rád eső részét a gyerekre irasd.És a gyerekkel-ő és a másik fazon lakjon.


Ennyi a valóság.


Hatósági pszichológust kérj fel a gyerekhez és semmilyen szakértőbe amit a nejed javasol ne.


Az az ember, akinek a gyereke eszköz, később amikor eléri amit akar, a gyerek már csak egy tárgy lesz, aki zavarni fogja a köreit. Mindig ez a menet az ilyen nőknél. Nem láttam még kivételt.


Ahol a nő tisztességes volt, ott nem volt gond az osztozkodással, ott nem kellett vagyonjogi pert indítani, és ott sosem volt a gyerek manipulálva, és eltiltva attól az apától aki X évig nevelte. És ott sosem volt az új családtag-másik feleség/férj ellen hangolva a gyerek.


Ennek függvényébe nézz a gyerekre. Ha lemondanál a részedről, akkor sem hagyna békén a nejed, mert a gyerektartással s más dolgokkal próbálkozna. Ezt még tudnod kell az ilyen emberekről.

jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet alkoholistaba pasi az anyja meg félti a gyereket. Ugy birom mikor vagdalkoznak gyerekvédelemnél hogy a gyerek eszköz. Nem. A gyereket védeni szokták az anyák és nem felhasználni.
jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

* Ha lemondanál a részedről, akkor sem hagyna békén a nejed, mert a gyerektartással s más dolgokkal próbálkozna. És mégjobban úszítaná a gyereket.


A gyermeked ki van készülve és teljesen össze van zavarodva és törve a helyzet miatt.


A nejedet egyetlen egyel tudod sakkba tartani: És az a pénz. Ha ragaszkodsz az 50%-odhoz, és a házeladáshoz. Semmi mással nem tudod sakkba tartani, hogy láthasd a gyermekedet.

jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Hát sajnos rengeteg ehhez hasonló sztorit láni-hallani régről és manapság.

Na pont az ilyen élethelyzetek miatt nem nősültem soha. Most 56é létemre még mindíg boldog és nyugodt vagyok.

És igen, a házat el kell adni, pénzt felezni és tipli. A gyerekkel értelmesen, nem egymást vagdalózva szidva beszélgetnisokat és őt kell segíteni. A nőnek meg semmi pénztnem a kezébe adni, mert csak elcseszi úgiy és soha nem lesz elég.

jan. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal keress egy jó ügyvédet, ha még nem tetted. A bíróságon kérelnezzétek független szakértői véleményt, egy jó szakember simán átlátja, ha az anyja ellened neveli a kislányt és ha ez le is lesz írva hivatalosan, onnantól kezdve kizárt, hogy anyuka teljes felügyeletijogot kapjon
jan. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2 ügyvéddel beszéltem már de egyenlőre bennük nem érzem a potenciált.Keresni fogok tovább.Tegnap a bíróságon beadtam egy ideiglenes intézkedési kérelmet ma pedig beadtam egy kiegészítést részletesen kitérve az ellennevelés és a szülői elidegenítés tényére, és a gyermek teljes megváltozott viselkedésére.+ kértem gyermekpszichológus segítségét is.Kedden lesz a bírónő.Rengeteg ügy van a bíróságon elvileg sürgősségivel intézik az ilyen ügyeket a bicikli lopások ezután jönnek...Nagyon bizakodok.A kislányom egy idegroncs.Közöltem ma mindent a volt párommal, rám csapta az ajtót.Szerintem ebből csúnya per lesz.Én azt tudom hogy a föld mélyéről is előteremtek bármennyi pénzt, ha kell eladom a lelkem a sátánnak, örökké fellebbezek, de amit ember megtehet a kislányáért azt meg fogom tenni!Jó éjt!
jan. 5. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!