Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnátok a helyemben?kb....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok a helyemben?kb. 1,5 évvel ezelőtt kezdődött, hogy a ferjem ilyen lett. Teljesen negatív, mindig rosszkedvű, neki mindig mindenről negatív véleménye van, őt mindig minden idegesíti, lehangolja stb. Hónapok óta figyelem,minden napja ilyen.

Figyelt kérdés
Mar reggel rossz kedve van. Délután szintén rosszkedvűen jön haza. Neki minden probléma, az időjárástól kezdve a közlekedésig, mindig mindene fáj, ő mindig fáradt, fáj a feje. Jókedve sosincs. Nem volt ilyen. Hogy mitől lett ilyen nem tudom. Én egy életvidám nő vagyok, próbálom öt segíteni, de nem lehet, nem tudok. Neki csak dolgozni kell, én mindent megcsinalok itthon, a gyerekek körül is. Jól keresek, nem nyomja öt az egzisztenciális teher. Napi 8 órát dolgozik, normál helyen.

nov. 13. 22:03
A kérdező szavazást indított:
Valas
Hazassag
23 szavazat
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

Ugy erzem halálra kényeztetem, mindent megcsinalok itthon, kajával, mindennel várom, megerto vagyok vele, a pénz javarészt is én hozom haza. Adok magamra, nem hanyagolom el magam. Ő alig beszélget velem, a telefont nyomja, a gyerekei öt idegesítik, pedig ő akart legjobban gyereket. Nem értem.

Ugy erzem mindent és azon is túl megtettem.

Szerinte ő ilyen és fogadja el őt ilyennek, szerinte minden rendbe van. Én semmit nem kapok ebben a házasságban, se szeretet, se törődést, figyelmét, semmit. Csak adok, adok, adok, adok....

nov. 13. 22:06
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
Depresszió. Első körben fel kellene ismernie a problémát, mert amíg az nincs, addig semmi sincs.
nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
69%
Ne adj! És majd észreveszi magát
nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
60%
Nem értem az embereket. Ha valami rossz, akkor váltani kell. Ez "alapszabály". Ha csak lehúz, mert felemelni nem tud, akkor nagyon gyorsan ott találod magad, ahol ő van. Teljes depresszív állapotban. Nem ezt érdemled szerintem, főleg hogy gyerkőcök is vannak így mondjuk nehéz lehet, de ne így nőjenek fel. Rátok ragad ez a mentalitás.
nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Mitől depressziós? A jóléttől? Az ég világon minden megvan, amire szükségünk van. A melóban sem kell meghalni. Nem értem, 40 éves férfiról beszélünk, aki egész nap szenved. Mi lesz később?

Tényleg úgy érzem, hogy két kézzel húz le.

Erdekes, hogy egy volt párkapcsolatomban is depressziós lett a férfi, amikor elhagytam rögtön osszekapta magát, már nem volt depressziós. Mi lehet akkor ennek az oka?

nov. 13. 22:14
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez az. Mitől depis?


Mi nem tudjuk, de ha az előzőnél bevált, akkor én tennék még egy próbát. Hátha.

nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%

"halálra kényeztetem, mindent megcsinalok itthon, kajával, mindennel várom, megerto vagyok vele, a pénz javarészt is én hozom haza."


Ne kényeztesd, ne csinálj meg mindent. Ha minden megvan nélküle is, akkor őrá már nincs is szükség. Kérj tőle, számíts rá, engedd, hogy tehessen valamit ő is a családért, a kedvetekre.

Hóttra unja magát, és megbecsülést sem kaphat, ha nincs semmi dolga, felelőssége.

Ezért nyomkodja csak a telefont.

Menjetek el együtt ide-oda, hetente randi, séta a gyerekkel, kérd meg erre-arra, kell, hogy jól és hasznosnak érezze magát, akire szükségetek van.

nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Az előzőt véglegesen hagytam ott, ő depresszióra hivatkozott, nem dolgozott. Aztán lattam, hogy lett új barátnője,mégsem depressziós, osszekapta magát!?! Hát hogy van ez?
nov. 13. 22:19
 9/30 anonim ***** válasza:
69%

Túl sok vagy. Te vagy a vidám örökmozgó. Lehet ezt nem annyira értékeli, lehet, hogy csak most nem értékeli, amúgy igen.


A kapcsolatok nem attól működnek, hogy szeretitek egymást vagy közös az érdeklődés/gyerek stb, hanem attól, hogy meg tudjátok oldani közösen a problémákat. Ha ez működik, akkor működik, ha nem, akkor vége.


Ezt kell végig gondolni. Lehet depresszió, kimerültség, lehet lehúzod az örökmozgásoddal. Engedj neki teret. Hadd morogjon, hadd depizzen. Ne vedd ezért elő.

nov. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
88%
Egy orvosi kivizsgálás sem ártana.
nov. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!