Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Feleségem ha vesz fel hitelt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem ha vesz fel hitelt, vagy bármilyen személyi kölcsönt tőlem is vonhatják?

Figyelt kérdés
Válófélben vagyunk, a feleségem személyi kölcsönt akar felvenni, mondtam neki, amíg nem váltunk el ne vegyen fel semmit, mert nem akarom utána én fizetni ha esetleg ő a későbbiekben nem lesz rá képes. Azt mondta felveszi ennek ellenére is. Követelhetnek tőlem bármit is ha esetleg nem fogja tudni fizetni valamikor?

febr. 2. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Mit jelent a válófél? Megszűnt már köztetek az életközösség?
febr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem igen. A hazastars a kezes akkor is ha nem is tud a hitelről.
febr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Külön élünk, de papíron még hazasok vagyunk
febr. 2. 16:41
 4/12 A kérdező kommentje:
Mit tudok tenni ellene ha ennyire hajthatatlan?
febr. 2. 16:42
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Igen, közöd van hozzá: Minden hitel amit házasságon belül van, azt házasságon kívül is viszed majd a felét. Ez igaz a jövedelemre, kiadásokra és bevételekre is. Mindenre is. Ezért jó már a házasság elött házassági szerződést írni.
febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Én most váltam el, a volt feleségem ugyan ezt csinálta. Ha nem fizeti akkor tőled is fogják vonni, abban az esetben nem ha iratsz vele egy elismerő levelet ügyvéd előtt hogy a felvett hitel nem fizetés esetén csak öt terheli. Jogszabály! Egyéb esetben inkasszó, vonják tőled is!
febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Igen
febr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
A válókereset benyújtásától szerintem nem közös a kötelezettség.
febr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez fordítva volt, és baromira nem vonják tőlem az exférjem sz*rjait. Bizonyítani kellett a bontóperen hogy akkor már megszűnt az életközösség mikor felvette. A helyedben azonnal elindítanám a válást, onnantól már fixen semmi közöd hozzá.
febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Amikor beadtad a bíróságon a válókeresetete, aznap megszűnt a vagyonközösség. Tudtommal.
febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!