Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Feleségem ha vesz fel hitelt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem ha vesz fel hitelt, vagy bármilyen személyi kölcsönt tőlem is vonhatják?

Figyelt kérdés
Válófélben vagyunk, a feleségem személyi kölcsönt akar felvenni, mondtam neki, amíg nem váltunk el ne vegyen fel semmit, mert nem akarom utána én fizetni ha esetleg ő a későbbiekben nem lesz rá képes. Azt mondta felveszi ennek ellenére is. Követelhetnek tőlem bármit is ha esetleg nem fogja tudni fizetni valamikor?

febr. 2. 16:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
66%
Minden (nagyobb) hitelhez kell a házastárs aláírása is, pont azért, mert adóstárs, amíg vagyonközösség van. Annyit tehetsz, hogy nem írod alá. Ha nem kell személyesen bemenned és aláírnod, akkor semmi közöd hozzá.
febr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt feleségemnek volt hitele a tudtom nélkül. Mikor váltunk ott is tagadta, vagyis nem mondta vallotta be a bíróságon sem. Kibukott utána mert a behajtó cég engem is keresett, mondtam neki hogy semmi közöm hozzá, nem írtam alá semmit. Erre fenyegetőzni kezdtek. Nem érdekelt mit mondanak. Egyszóval semmit sem tud tenni mivel nem írtál alá semmilyen kezes vagy adós társat. Úgyhogy be kaphatja..... ha engedem csak akkor!
febr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!