Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsalt férfiak/férjek, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt férfiak/férjek, ti felvettétek bármilyen formában a kapcsolatot a barátnőtök/feleségetek szeretőjével? Mi történt?

Figyelt kérdés

2013. nov. 27. 12:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Én nem vettem fel a kapcsolatot, bár akkoriban (15 éve) ki akartam nyomozni. Aztán barátok, haverok mondták, hogy semmire sem mennék vele, mert csak a probléma felét oldanám meg, mert a feleség beleegyezése nélkül nem történt volna.
2013. nov. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Bár én nő vagyok, de nem, semmiképp sem venném fel a kapcsolatot. Én úgy gondolom, hogy erről sose a harmadik fél tehet, nekem nem ő a párom, nem neki kell hűségesnek lennie. A páromnak kell gondolkodni és nem megcsalni. Úgy érzem, csak égetném magam, ha felkeresném a szeretőt.
2013. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
én is lány vagyok, én anno felvettem a csajjal a kapcsolatot, mert az ex tagadta, így kellett bizonyíték, nagyon kedvesen elmesélt mindent én meg kiakadtam azokon hogy miket vetített magáról az exem neki, tehát hogy mikkel szédítette. aztán pár év múlva meg engem keresett fel az aktuális bnője, de csak mert azt hitte van még köztünk valami, én meg elmeséltem hogy nem, de az is csak rajtam múlik,nem a srácon és adtam pár tippet hogyan teheti próbára a srácot, hogy lássa, nem egy korrekt ember. szóval hál égnek pont olyan lányokba botlottam mindig akikkel szövetséget lehetett kötni. ami amúgy nagyon ritka, pláne ilyen helyzetekben. szerencsém volt.
2013. nov. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
30%
remelem egyszer elkapotok valami gombat sok hutlen
2014. jan. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

Én volt szeretőként írok. Nem vagyok rá büszke, de mentségemre szolgáljon, hogy nagyon bíztam a páromban, abban, hogy tényleg romokban a házassága, velem akar élni. Ma már ilyet nem hinnék el.

Velem felvette a felesége a kapcsolatot. Felhívott telefonon, lehordott mindennek, felhívta a volt férjem, hogy állítson le. Mi több, elvette a párom telefonját, sajátjaként tartotta magánál ellenőrzésre, az e-mailjeit átnézte, a táskáját, a zsebeit. Ezt onnan tudom, hogy a feleség mondta el nekem.


És ez tényleg így lehetett. Az addig nyomulós párom egy gyáva senkivé vált, aki még arra sem volt képes, hogy szóban szakítson, ezt is a feleségére bízta.

Hibásnak tartom magam, hogy belementem ebbe a kapcsolatba, hiszékeny voltam, arra viszont jó volt, hogy soha ne bízzak nős emberben.

És arra is, hogy rájöjjek, sem a volt páromban, sem a feleségeben semmi, de semmi tartás nem volt. Mert szakítani ember módjára is lehet.

2014. jan. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%
Igen.-Józan ésszel és tiszta fejjel felkeresném-majd kulturáltan elvágnám a torkát. :)
2014. jan. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vettem fel a kapcsolatot a volt párom szeretőjével, de tudtunk egymásról. Értelmetlennek láttam volna a balhét. Végül őt választotta a párom, én meg elengedtem. Rá fél évre összejöttem a mostani párommal. Két hónapja jártunk, amikor az ex felhívott telefonon és egy utolsó lehetőségért könyörgött. Pofára esett. :)

Amikor még együtt volt a nővel, sokszor kaptam névtelen telefonhívásokat, csörgött szám nélkül, mondom tessék. Senki nem szólt bele. Tudtam, hogy a nő az. Egyszer csak ennyit mondtam: a Te egységed fogy...:D


28N

2014. jan. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

#6


Miért nem a párodét? ;-) Ja, végül is egy idegen harmadiktól kellene/kellett volna elvárnod az örök hűséget, tényleg.... :D

Aztán nehogy végül a te torkodban landoljon az a kés.... :D

2014. jan. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

#8

Kis buta...:D

2014. jan. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

Mi ez a hülye duma,hogy a 3-fél nem tehet semmiről?-Pontosan tudja mindegyik,hogy házas(foglalt féllel) kezdett viszonyt.Ritka az olyan sziklaszilárd házasság amit ármánnyal,nyomulással ne lehetne szétszedni.

Tudom miről beszélek,unokatesóm egy ilyen (beteg) csaj,hogy nős pasikra hajt és 99-százalékban sikerül betalálnia,sikerélmény után persze dobja a pasit és jön a következő.

2014. jan. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!