Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Igaz, hogy sok labilis házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy sok labilis házasságban csak azért nem válnak el, mert anyagilag rosszabbul jönnének ki?

Figyelt kérdés

febr. 5. 06:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

10, ez így van, bár azért szerintem a bérekkel aránytalanul drágultak is az utóbbi 10-15 3vben.


Ettől függetlenül régen is, meg most is oka volt ez annak, hogy valaki nem költözik el azonnal.

febr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
100%
Én is így jártam. Házasságban a közös vagyon kb 1 millió ft volt, most én 350et keresek, albérlet , rezsi, gyerektartás. Kajára sokszor már nem marad, vajaskenyeret eszek vagy épp a nyugdíjas szüleim küldenek tojást, házi tésztát konzervet ilyeneket.
febr. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Senior Séf ***** válasza:
100%
Persze, ilyen is van. Mint ahogy olyan is, hogy papíron elválnak, mert egyedülállóként jobban jönnek ki.
febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 IlonaMolnárné válasza:
100%
3/13 A gyerek miatt nem kell együtt maradni ,mert még csak szarabb lesz a gyereknek és a szülőknek is.
febr. 7. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

@IlonaMolnárné


nem csak azt kell érteni ezalatt, hogy a gyerekek lelkileg "jó" lesz, mert kell, hogy meglegyen a bukleáris családmodell.


Van aki szó szerint éhezne meg az utcára kerülne, mert nem képes eltartani a gyerekeket egymaga. Szomorú, de van ilyen is.

febr. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%

15: hat, az ilyennek nem kene gyereket vallalnia. Nemcsak valas van a vilagon, sajnos meghalhat a hazastars. Akkor intezetbe kerul a gyerek, mert az anyja/apja nem kepes felnevelni?

Ha meg valas, es tudom, hogy nehezebb anyagi helyzetbe kerulok, lemondok a gyerek felugyeleterol, kapja meg az apja, akinek majd fizetem a gyerektartast. Igy legalabb biztos nem veszik el tolem a gyereket, es tudom, hogy az apjanal jo helyen lesz.

febr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
61%

16

" hat, az ilyennek nem kene gyereket vallalnia"


Mármint, csinálja vissza az ötéves gyereket? Kb bárkinek borulhat a megélhetése, ezt nem látni 5-10 évekre elõre.


És ha mondjuk GYES alatt derül ki, hogy a gyerek apja alkesz, veri a gyereket stb? Akkor mi van?


A válások egy jó részénél nem csak szétesik a kapcsolat, de más is van

febr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17: nem ez a tobbseg, hanem az, ahol “majd lesz valami” alapon vallalnak gyereket, vagy tobbediket, pedig az elso gyereknel is latszodott, hogy szar az egesz. Kerdem en, akkor minek kellett a meglevo melle meg 1-2-3 gyereket bevallalni? Az ilyeneket egy percig sem sajnalom, a gyerekeket annal inkabb.
febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
43%

18, igen, értem én is hogy nem ideális, de az élet ritkán az. Egy válás, szakítás sosem egyszerû, de van egy csomó faktor ami még tesz rá egy lapáttal.



Sajnos a gazdaság mélyrepülésben van, még hitel nélkül, jó állással is lehet nagyot zakózni. Úgy hogy nem hibáztál, csak egyszerûen pl két sz@r helyzet közül kell választani, mint a róka a csapdában, hogy lerágja-e a saját lábát.



Minden abúzív kapcsolat lila köddel indul, nem mindig tudhatod mi lesz.

Kívülrõl könnyû okosnak lenni, de bárki belefuthat egy ilyenbe. Te is, ne törj pálcát senki feje felett.

febr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, anyagilag nagyon nehéz lenne most egy válás nekem, pedig a feleségemmel kb. megbeszéltük, hogy elválunk ha anyagilag kissé jobb lesz a helyzet.


Kitolás velem az egész (mert az előzőekkel ellentétben) én teljesen jól meg tudtam volna élni egyedül, mert kb. nagyrésze amink van nekem köszönhető. A feleségem nem tud bánni a pénzzel, butaságokra szórja el. De persze hozzátartozik az is, hogy anyaságin is volt.

febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!