Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináltatok válás után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltatok válás után a karikagyűrűvel?

Figyelt kérdés

Nem ér semmit, 10 ezer ft volt darabja, nem értékelem a drága ékszereket.

Megtartani nem szeretném, de nyilván azért a kukába dobni sem.


febr. 8. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
borítékba teszem a fiókba
febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ékszerdobozban van a jeggyűrűm és a kísérőgyűrűm is. Igaz nem 10e ftos tételek voltak, de akkor sd dobnám ki ha az lenne
febr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Én egy tóba dobtam ahol megismerkedtem vele.
febr. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én most az eljegyzési gyűrűm próbálom eladni, amit valójában sosem kaptam meg hivatalosan. Együtt választottuk ki, vettük, hogy majd egyszer megkéri vele a kezem aztán végül szakítottunk és akkor a cuccaimmal ideadta. Nem érzem helyénvalónak tartogatni az új párom mellett, szép gyűrű, hisz én választottam, de rossz emlékek fűznek hozzá az exem személye miatt így én az eladás mellett döntöttem. Enyém sem ér sokkal többet jelenleg másfél hónapja hirdetem, de még semmi. Próbáld meg eladni, bár karikagyűrűt talán méginkább nehezebb.
febr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#3 nekem is hasonló a terv egyébként.

Köszönöm a válaszokat.

febr. 8. 23:48
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Melyik toba?
febr. 9. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Nálam van mindkettő. Nincs szivem eladni,mert kb a felét kapnám érte,meg titkon még reménykedem,hogy újra szükség lesz rá.
febr. 9. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én több tört arannyal együtt beolvasztattam, egy karkötő része lett.
febr. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
El kell adni, aztán elmulatni az árát.
febr. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig elvolt a fiókban, aztán másik lakásba való költözésnél valahogyan elveszett 12 éve. Nem sajnálom, de az volt a terv, hogy a lányomnak idővel majd az apja gyűrűjével együtt valami ékszert csináltatunk belőlük. Nos, ez már csak terv marad.
febr. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!