Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért vagyok lusta elválni? T...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok lusta elválni? Ti voltatok már így?

Figyelt kérdés
febr. 15. 11:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj eléggé :D
febr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, ez lehet 1#
febr. 15. 12:05
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Miért vagy lusta dolgozni a házasságodon?
febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3# mert már minden lehetőt megtettem, már mindent megtettem amit lehet. És nem muk
febr. 16. 09:05
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem működött. -bocsi túl hamar kuldte el az előző kommentet.

Tehát nincs erőm dolgozni azon amin nem látom az alagút végén a fényt, aminél nem látom azt hogy boldog lehetek benne.


Mert miután mindent megteszel , mégsem működik, akkor mi értelme.

Ami összeköt minket leginkább az a gyerek , alig ovis

febr. 16. 09:09
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Rengetegen élnek így egy házasságban. Csak kívül ez nem látszik.


Nem félsz, hogy egyedül sem leszel boldogabb? Nálunk is rossz a házasság, de anyagilag nem tehetjük meg. Na meg utána sem leszek boldogabb, ha a gyereket is ritkábban láthatom majd... Szerelmes meg már nem szeretnék lenni, nem hiszek benne

febr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6# én hiszek még a szerelemben. Sőt.

De ugyanaz a szitu, anyagilag csak szenvedés lenne.

Így egyetlen szórakozásom van az edzőtermezés, de az is csak miután lefektetem a kicsit aludni és apa mellette fekszik :)

Csak én is majd összeesek az altatás után, de összeszedem magam és 9től-10ig -este- van egy kis énidőm..

febr. 20. 17:51
 8/14 A kérdező kommentje:
# nem fekszik mellette- javítok, csak amíg meg nem győzödunk arról hogy mélyen alszik..
febr. 20. 17:54
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi a helyzet azóta? #6. vagyok
márc. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Egyelőre magam hozom helyre
márc. 21. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!