Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyukák voltatok/vagytok így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák voltatok/vagytok így ezzel?

Figyelt kérdés
Nem szereted már a párodat, de a gyerek még kicsi, óvodába nem adhatod, nem dolgozol, anyaságin vagy - így mégis a férjeddel maradsz, amíg kicsit megszilárdítod a karrieredet és ki tudsz fizetni egy albérletet?
2022. okt. 18. 22:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem szereted már?


Sokan azért válnak 2-4 éves kora között mert ez a legnehezebb időszak


Nem lenne jobb dolgoznod és akkor más felnőttet is látsz, lehet szereted még


Vallaltatok egy gyermeket, eldobnad csak így?


Amúgy úgy kell csinálni ahogy írod

2022. okt. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
27%
Nem ilyen helyzetben voltam, de a helyedben ezt tenném, ha nem puskaporos a levegő akkor igen, kibírnám, és akkor dobbantanék amikor mindent elrendeztem. Tehát visszamentem dolgozni, jó pénzem van. Amúgy albérlet minek? Nem közös a lakás aminek a fele jár váláskor?
2022. okt. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Bocsi, én a férj vagyok, de a feleségemből kinézem ezt. A terhesség alatt sokat veszekedtünk és ez a gyereknevelés kikészít mindkettőnket. Persze szeretjük nagyon a kicsit, de egyszerűen sokszor élő hullák vagyunk mindketten. Egymásra semmi időnk sincs, segítségünk sem nagyon ...
2022. okt. 18. 22:33
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
#3 kis furfangos. Akkor most beszélj az anyagiakról. Miért reménykedsz hogy az asszony továbbra is függni fog tőled? Miért félsz attól hogy dolgozni megy és akkor elválik tőled? Kié a lakás?
2022. okt. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Ha ilyen félelmeid vannak, miért nem beszélgettek? Az, hogy egyedül gondolkodsz, hogy baj van, annak lehet ez a vége, hiszen ő is egyedül keres megoldást. Javítani ketten tudtok a helyzeten.
2022. okt. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%

Tipikus problémák


Beszélni kéne és együtt megoldani


Egy eleven nem alvó 2 éves hatalmas szívás. De gyereket vállaltátok, tudtatok. Ki kéne tartani és dolgozni a kapcsolaton.


Mire talpra áll átok külön külön a gyerek is megnő és alapból lenne időtök egymásra.


Csak ezt nem várják meg sokan

2022. okt. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Nem reménykedem, nem láncolom ide. Ha menni akarna engedné, csak a gyerek hiányozna :(


Csak ahogy viselkedik velem az intő számomra. Terhesség alatt solat veszekedtünk, de rajta ez később jött ki. Volt egy időszaka amikor durván bánt velem amiatt mert, hogy "én mindig veszekedni akartam vele a terhesség alatt". Ekkor fejemhez vágott mindent, már nem szeret stb. Aztán idővel enyhült, most nincs veszekedés, de inkább olyan közöny. Azt mondja szeret, de nem szerelmes. Néha viszont csak kötelességből adja a puszit. Én törtem magam egy darabig, de már engem sem vonz úgy ahogy kéne. Lehet a stressz meg a leterheltség...de nem tudom tudunk e még "álompáros" lenni. Nem hiszek benne már. A lakás fele az enyém, fele a banké (házasság előtti vétel). Én azóta a hitelt törlesztem (ami persze közös vagyon), de ő meg egy autót vett a házasság alatt (ami szintén közös vagyon ha úgy vesszük). Eddig tehát mondhatni ő többet költött a közösből, ha mindent felezni akarnánk akkor valami keveset még neki kellene fizetnie. Persze én nem tartanék rá igény, ha ő sem kötekedne a lakás miatt.


Viszont nekem nem lenne szívem kidobni a gyerek miatt.

2022. okt. 18. 22:44
 8/27 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen érthetetlen a kérdésed, ha te már döntöttél, és válni akarsz. Már rég az anyagiakon gondolkodsz, nem az érzelmi problémák megoldásán.

Nem mindegy neked, hogy mit tervez?

2022. okt. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Hé...az anyagiakat itt kérdezték. Ennyit minden felnőtt embernek tudnia kell fejből ha rákérdeznek nem? Hogy ki mit hozott? Mit vett?


De amúgy igen, volt olyan időszak amikor bunkózott velem, hogy elmentem kiszellőztetni a fejem (sétálni) és átgondoltam mi hogy lenne. Mindig előre tervezek, ilyen vagyok sajnos. Most is azért kérdezel itt, hogy ha így járok fel legyek készülve. Jelenleg nem megyek el a viselkedésén. Olyan semleges. Néha már-már pozitív, ami fura.

2022. okt. 18. 23:17
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Azon kellene gondolkozni, hogy elkezdjetek kommunikálni!

Ne előre gondold ki, hogy neki mi lenne a terve, hanem beszélgess vele, te a legrosszabbra készülsz ahelyett, hogy a legjobbat szeretnéd kihozni a helyzetből.

Komolyan érdekelne, hogy hogy mertetek családot alapítani, ha egy ilyen egyszerű dolog nem megy!

2022. okt. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!