Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás esetén ami nem konkrét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás esetén ami nem konkrét válás hanem élettársi kapcsolat , olyankor valóban feleződik a vagyon?

Figyelt kérdés
A ház az én nevemen volt én vásároltam, hivatalos életközösség lakcím szerint fent sem állt (a ház vétel dátumában nem hivatalosan sem) akkor milyen alapon kérné a felét? Felújítás nem történt az ingatlanon. Ingósàgokat vàsàrolt amiket hiánytalanul elvihet nem tartok igényt rá az az övé.
márc. 5. 07:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem jár neki semmi.
márc. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%
Nem feleződik.
márc. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Fontos tény ami kimaradt :gyerek nincs.
márc. 5. 07:44
 4/34 anonim ***** válasza:
17%
Majd én csinálok neked cicus..
márc. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
88%
Semmire sem jogosult. Vitte ami az övé, ha ezek után bármire igényt tart, kérjen jogi segítséget, majd pofára esik.
márc. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Azt mondta igen hogy perelni fog , de milyen alapon? Ő is használta az igaz de használja nem egyenlő azzal hogy az övé….

Én sem kérem az ő általa vett bútorok mosógép és autó felét… hanem tudomasul vettem , hogy az övé és én majd veszek másikat.

márc. 5. 07:55
 7/34 anonim ***** válasza:
96%
Szard le, pereljen csak ha ennyi felesleges pénze van 😀 Mivel közös gyerek sincs, beszélni sem vagy köteles vele. Tiltsd le mindenhol aztán majd keressen a jogi képviselője ha aktuális (nem lesz az).
márc. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

De ha én vagyok a tulaj kijelenthetem a lakcímet ugye ?

Nem hajléktalan lesz van egy fél tulajdonjoga az anyja házában.

márc. 5. 08:07
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor kijelentheted, amúgy meg kit érdekel van -e másik címe ha fenyegetőzik? Bemész egy okmányirodába és felsorolják neked az összes személyt aki a címre van bejelentve és töröltetheted.
márc. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
94%

Ha nagyon fenyegetőzik, akkor mondd neki, hogy visszamenőleg jár neked lakáshasználati díj, mivel gondolom a rezsin kívül nem fizetett mást. Ha egy ismeretlen ingatlanába költözött volna be, akkor lakbért kellett volna fizetnie.

Eszem megáll, mit gondolnak egyesek. Pereljen nyugodtan, majd elbukik egy csomó pénzt. De remélhetőleg már az ügyvéd lebeszéli a perről, hiszen tiszta ügy.

márc. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!