Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A házasság lett az új párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasság lett az új párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Egyre több ismerősöm adatlapján látom, főleg fiatal lányokén, hogy egész rövid időn belül elváltak. Van olyan közöttük, akinek a házasság előtti kapcsolata hosszabb volt, mint maga a házasság. Mi lehet ennek az oka? Ennyire nem veszik komolyan manapság a fiatalok a házasságot vagy úgy fogják fel az egészet, mintha még mindig kapcsolatban lennének, amiből bármikor ki lehet szállni? Mi a véleményetek? F

2019. jan. 11. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
A házasságból is kilehet bármikor szállni.Nem garancia semmire sem.A kiszállás milyensége viszont függ az egyének intelligenciájától.
2019. jan. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Semmiből csináltál egy kérdést.

Igen kevesen házasodnak fiatal lányként. A válások száma nagyjából stagnál. Amit te a közvetlen környezetedben megfigyelsz nem feltétlenül tendencia.

2019. jan. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Sztem a GYk csinálhatna egy ùj kategóriát az egyéb mellett,és akkor ezek a kíváncsi,vagy elméleti kérdések oda bekerülhetnének.


Pl:Miért

2019. jan. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem érzik a súlyát. Épp a héten találkoztam egy volt gimis osztálytársammal, mindketten 20 évesen mentünk férjhez. Én nagy pocakkal, a második gyerkőcöt várva sétáltam a nagyobbal, ő egyedül ment valamerre. Én azon lepődtem meg, hogy elvált, ráadásul 2x is, ő meg azon, hogy “még mindig” a férjemmel vagyok, ráadásul gyerekeink is vannak. Pedig csak 10 éve vagyunk házasok.
2019. jan. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Tudod, sokan manapság előtte nem élnek együtt sokáig és nincs "közös kassza". Amikor összecuccolnak, akkor meg egy év után kiderül, hogy nem bírnak ilyen ember mellett élni.

Nem ugyanaz a hétvégente találkozás után házasodás, mint az élettársi kapcsolat után.

Persze ez csak az én tippem, mivel en ezt tapasztaltam.

2019. jan. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

#3

Én egyébként ezt támogatnám, vagy egy csomó kérdés, amire konkrét válasz nem létezik, ezért törlik is... pedig egy eszmecserét, pár érvet-ellenérvet megérne mindenképp.


#kérdező

A házasság egy kapcsolat, amiből ki lehet szállni, még jó, hogy annak fogják fel, ami.

Az, hogy a te ismerőseid miért képtelenek hosszútávú elköteleződésre, mi nem tudhatjuk.

2019. jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Élettársi kapcsolatból lett házasságból is válnak. Sokan vannak olyanok, akik a problémáik megoldását várják a házasságtól, meg úgy vannak vele, ha már leszervezték, nem fújják le, ha közben megromlott a kapcsolat, mert túl sok időt és pénzt áldoztak rá, meg mit szólnának a meghívottak.
2019. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
Házasságból is ki kell szállni ha szar vagy bántalmazó. A baj h azt tukmálják a nőkbe h a babaszobából kell férjhez menni szűzen,vad idegenhez és ülni kell a fosban tűrve mindent. Sokaknak az első ugródeszka otthonról naná h elválnak.. Szerintem a nyitott kapcsolat házasság a legideálisabb..
2019. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán éretlenek, az a baj, meg könnyelműek, de az is lehet, hogy aki válni akar, jó okkal teszi ezt, hiszen a másik féllel lehetetlen együtt élni - házastársi közösségben.
2019. jan. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!