Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vàlni fogunk a férjemmel, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Judycica kérdése:

Vàlni fogunk a férjemmel, van egy gyermekünk is. A lakás, amiben élünk az èn tulajdonom, még a házasságkötés előtt vettem. Szeretném, hogy már kiköltözzön, de nem akar. A gyerkőc miatt. De én már nem szeretném az otthonomban látni. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

márc. 6. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Jogi forum.hu t ajánlom .
márc. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%
"Kedves" feleség vagy... Örülök, hogy nincs feleségem ilyen kérdések láttán.
márc. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
#2! A nőknek is szerencse, hogy senkinek nem vagy a férje. Mondd, te hogy képzelsz el egy válást? Elváltok és te továbbra is ott héderelsz a volt feleséged házában, amihez semmi közöd?
márc. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
2-es, miért, kiforgatnád a vagyonából? Kis aranyásó.
márc. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Miután elváltatok, kirakod a lakásból, ha nem megy, akkor ügyvéddel beszélj, segít kipaterolni. Semmi alapja nincs, hogy ott lakjon.

Amíg nem váltok el, addig viszont nem tudod, mert a házastársat nem lehet kirakni a közösöen lakott lakásból, akkor sem, ha nincs benne tulajdonrésze.

márc. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Vinnék oda pasit , egyből menne.
márc. 7. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Segitenék neki másik lakhelyet találni
márc. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

Ugy hamarabb lelépne lepontozó idióták.

Exemnek pl kulfoldon kerestem munkát is, hogy húzzon már el.

márc. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8# nak igaza van 💯%

Lehet segíteni a masiknak is, elvégre tarsad volt

márc. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
A lezaras is kozos dontes kell legyen. Esetleg megkerdezhetned tole, hogy o hogyan gondolja. Nyilvan nem fogja tudni azt mondani, hogy a gyerek 18 eves koraig ott fog lakni. A nem tudom pedig nem valasz, csinaljatok kozos tervet, hogy mikor es mi lesz a kovetkezo lepes.
márc. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!