Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Házasságkötés után 1-2 éven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságkötés után 1-2 éven belül válás?

Figyelt kérdés
Ismersz ilyet? Nem a valakinek a valakije, meg a szomszéd testvérének az unokahuga, hanem az ismeretségi körödben van-e ilyen
2020. szept. 26. 17:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Én magam. És ismerek még 2 srácot személyesen aki ugyanígy van, 1 éven belül vált. Indok mindenhol ugyanaz: a feleség félrement.
2020. szept. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
A csemetéim baráti köréből három ilyenről is tudok. Az ok (szerintem) mindhárom esetben az, hogy azt a nyamvadt telefont buzerálták ahelyett, hogy egymással, a kapcsolattal foglalkoztak volna.
2020. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Gyerekkori barátnőm. A házasságkötés után a férje elkezdett uralkodni felette, kontrollálni. Egy év múlva elvált tőle. Pár éven belül újra férjhez ment, van 2 gyerekük és 14 éve boldogok együtt.
2020. szept. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
3 volt iskolatársam. Mindhármat egy éven belül megcsalta a férje. 25-28 közöttiek. Az egyikük már az esküvő előtt kavart egy másik nővel, de azért hagyta, hogy megrendezzék a sokmilliós esküvőt, és két hónappal utána szólt. Őszintén nem értem egyiket se, ha valaki 15-20 év után kacsint félre, az még valahogy érhető is, mindkét fél részéről, de hogy elvileg életük legszebb időszakában?
2020. szept. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

Volt főnököm fél év után. A felesége szeretőt tartott és ezt meg is mondta neki egy napon.

Egyik ismerősöm kb. másfél év után, ott jött a gyerek és (szokás szerint) tönkrevágta a kapcsolatot.

2020. szept. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt gimis osztálytársam. Megunta a házicseléd és fixp*nci szerepet 1 év után, most válik.
2020. szept. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Kettőt is.

10 év kapcsolat után esküvő és a 3.hónapban már váltak. Csak néztünk,mint a moziban.

Nem tudom az okát.

A másik egy kollégám, szintén 10 éves kapcsolat egy év után váltak.

Ott az volt a gond, hogy szülői nyomásra házasodtak, együttélés nem volt és egy évig bírták a közös életet, hamar kijöttek a különböző elvárásaikból adódó ellentétek. Ahogy én láttam, a nő függött a szülőktől, semmi önálló vagy felnőtt viselkedés és nem akart beletanulni a háziasszony szerepbe sem. Mindezt egy olyan fickó mellett, aki meglehetősen jó körülmények között él és nem egy háztartási robotgépre vágyott. Süt, főz, mos,vasal, ablakot pucol és kimondottan igényes a külsejére.Mindent megszerel, nem egy anti férfi... Szóval nem az volt az elvárás, hogy a nő csináljon mindent.

2020. szept. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
Itt az én példám. 7 év után házasodtunk, 10 hónap után bevallotta a férjem, hogy már az esküvő előtt fél évvel találkozott valakivel, akibe első látásra szerelmes lett. De azthitte, hogy "velem majd jó lesz", bármit is jelentsen. 10 hónap házasság után megcsalt, és lelépett a nővel.
2020. szept. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
húú én megszámolni sem tudom, van ilyen a baráti-körben, munkahelyen, volt munkahelyen több is.A házasság nem megoldás és nem garancia.A legtöbb évekig együtt élet előtte, tehát nem 1 után váltak, hanem volt aki 15 év után, csak a papír része volt 1. Volt olyan aki 3 évet volt össz-vissz együtt, abban született egy ikerpár is. A gyerekekről viszont ők tényleg együtt gondoskodnak, az viszi őket suliba aki ráér jobban, viszi Apuka is őket edzésre, az első táncórára együtt vitték őket és megnézték, Apuka volt beirtani őket suliba. Egymást megölnék, de a gyerekek miatt kulturáltan, közösen oldják meg a napi dolgokat.
2020. okt. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A férjem. 25 évesen nősült, 9 hónap után elváltak, állítólag a nő anyja nyomására.

4 év múlva találkozott velem, 2 év együttélés után házasodtunk össze és van egy 9 hónapos csemeténk 😊

2020. okt. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!