Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha nem megcsalás, harmadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem megcsalás, harmadik fél miatt történt válás, melyik volt a jellemzőbb utána az ismerősi körötökben?

Figyelt kérdés

ápr. 5. 13:01
A kérdező szavazást indított:
Az elváltak többsége egy idő után újra együtt éltek valakivel, vagy újraházasodtak.
Az elváltak többsége egyedül maradt, nem akartak másokhoz alkalmazkodni.
Az elváltak többsége egyedül maradt, mert bár szerettek volna később, de nem találtak párt.
Egyéb, leírom.
11 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz mintha más oka lett volna. Nem az a lényeg hogy mas miatt válik el vagy sem, hanem hogy ő milyen személyiség.

Lehet nem működott jól a házasság es a 3dik fél csak megadta a lendületet.

Ha nincs 3dik fél jelenleg, nincs kizárva hogy később nem lesz

ápr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden elofordul. Es nem fogod tudni masra alkalmazni egyes emberek tortenetet.
ápr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

De tényleg nem mindegy, hogy mi miatt volt a válás?

Nekem a következő a tapasztalatom:

1. A pasik találnak, ha akarnak, mivel nem náluk vannak a gyerekek, nekik azért könnyebb. Viszont fennáll a lehetőség, hogy újra családot kell alapítani, aki ezt nem akarja, annak nehezebb.

2. A nők ha összekerülnek valakivel választás elé kerülnek, vagy a gyerekeik mellett állnak ki, vagy az új pasi mellett. Ha a gyerekek mellett, egyedül maradnak, ha az új pasi mellett, akkor a gyerekek elvadulnak.

Én ha elválnék, nem akarnék új társat, minek? Anyagilag fenntartom magam, gyereket már nem akarok, kell a fenének, csak a veszekedés lenne a gyerekeim miatt, meg az ő gyerekei miatt, már ha neki is lenne. Ha meg nincs, én már nem szülök, szóval ez ilyen.

ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én ismerősi, ill. családi körömben lévő elvált személyek főleg az 50-es, 60-as éveikben vannak. Ők nagyrészt egyedül vannak, volt közöttük, akinek a válást követően lett párkapcsolata, de annak is vége szakadt. Ehhez mondjuk hozzájárul szerintem, hogy a legtöbben későn, kb. 2 évtized házasság után váltak, és falun, vagy kisvárosban élnek, és így azért kisebb a merítés.
ápr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!