Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi kéne ahhoz, hogy a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kéne ahhoz, hogy a feleségemet és a kétéves kislányomat a lehető legkevésbé traumatizálja, ha válok? 34F

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem lehet elkerülni a traumát, de muszáj lesz válnom, különben kifordulok önmagamból, agresszív leszek és csalni fogom a feleségemet, ezeket pedig nem akarom. Szóval a válást nem lehet kikerülni. Hogy csináljam ezt úgy, hogy az érintett személyeknek ez gördülékenyen menjen? Vannak hasznos tapasztalatok?

ápr. 16. 20:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%
Nem kifordulsz önmagadból, hanem önmagad leszel: agresszív, hazug és csaló. Hiszen ilyen vagy valójában😉
ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%
Nincs vàlj el ha nem jó egy életed van
ápr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
22%

"Hogy csináljam ezt úgy, hogy az érintett személyeknek ez gördülékenyen menjen?"


Hálistennek csak egy nőt soha nem látott incel troll vagy. A gyereked és a feleséged mint "érintett személyek"? Jézusgyerele :D

ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
#3 pedig sajnos létezik. Férjem rommá csalt családalapítás után azonnal. Elhagyott minket, pedig jobban várta a babát, mint én. Nem mindenkinek való család.
ápr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
#4 nem a jelenség létezését kérdőjeleztem meg, hanem ezt a fura modoroskodást hogy érintett személyeknek nevezi a kérdező az elvileg gyerekét és feleségét, meg ez az egész buta, megmagyarázatlan hisztit hogy miért is akarna kifordulni önmagából, akarna agresszív és megcsaló lenni. Ezt ugyanis nem írta meg hogy mégis mi készteti erre.
ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Engem tarthattok taplónak vagy bárminek, de a feleségem és a gyerekem megérdemlik a segítséget.
ápr. 16. 21:14
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
#5 csak cukrozza a sz*rt, de attól még sz*r marad.
ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%

Azt írta kérdezőnk priviben hogy "nem b.szik az asszony" :D

Szóval ez a probléma az egyik "érintett személlyel".


Hát ha ez nem kamu, az "érintett személyek" csak jól jönnének ki abból ha tőled megszabadulnának. De szerintem ez csak kitaláció.

ápr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

1, 4 és 7-es vagyok: amit tenni tudsz az az, hogy nem hitegeted, nem keltesz benne hiú ábrándokat, nem jópofizol. Együttműködsz. Fájdalom nélkül nem fog menni, azt felejtsd el. Ha nem akarod látogatni a lányodat, akkor hagyd őket bêkén és mondj le róla.

Ha akarod látogatni, akkor legyél normális apja, látogasd rendszeresen és ne hanyagold el őt. Nagyjából ezt tudod tenni.

ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
47%
#8: nevetséges. Ha b*szna az asszony akkor is találna okot rá, hogy elhúzhasson.
ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!