Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás? Most jelenleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás? Most jelenleg?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Biztos van köztetek aki válik. Vagy vált mostanában. Akinek vannak kisebb gyerekei írna esetleg? Lenne pár kérdésem. Én most tqrtok a válás elején. Most lesz másfél hét múlva az első tárgyalás. 2 gyerek. Köszi

29/N


máj. 26. 20:05
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
79%

Mekkora a kisebb, mire vagy kíváncsi?


Milyen alapból a kettőtök helyzete?

máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia a kisebb 2 éves lesz.

Hát mindenre kb. Most hány tárgyalás kell kb a szétválasztáshoz? Mindenhol mindenki mást mondd. A vagyonjogi tárgyalást külön kell kérvényezni vagy a bíróság a gyermekelhelyezési per után tovább viszi a vagyonjogi tárgyalásra magától az ügyet?

Hát visszaakar szerezni,érzelmileg zsarol,folyton kb felbukkan szóval nem hagy békén kb...

Amugy többnyire békés.

máj. 26. 20:37
 3/12 Noren1989 ***** válasza:
100%

Megegyezésre semmi esély?


Nekem jelenlegi páromnak 2x volt békítő tárgyalása, másodjára felfogta mindenki, hogy ez a sztori nem fog folytatódni.


Igaz, ő vállalta az exével, hogy elrendeznek minden anyagit, egy éven belül.

Gyermekelhelyezésről szó sem volt, közös felügyeletben állapodtak meg.

máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Felőlem nem. Vagyis nyilván megegyezek vele dolgokban. De mindenképpen válni akarok. Nagyon erőltetik akkor ezt a békitős dolgot? Nekem az ott dolgozó segitő srác annyit mondott csak érintik kérdésként és ennyi. Nincsenek külön békìtő tárgyalások. Igaz bele is irta nem szeretnék békülni asszem és hogy nyereményjátékfügő a férj amit alá is támasztottam a birónak.
máj. 26. 21:36
 5/12 A kérdező kommentje:
Ők mikor váltak el?
máj. 26. 21:36
 6/12 Noren1989 ***** válasza:

A békítés kötelező kérdés a tárgyaláson.


Bemondod, hogy kibékíthetetlen az ellentét és szvsz.


Noshát, tavaly, kb augusztus magasságában váltak, ha jól rémlik.

máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ha a másik fél vagyis az alperes azt mondja ő nem szeretne válni, de én mindenképp ezt szeretném úgy is ez a helyzet?

Ohh értelek köszi. És anúgy a második tárgyalásuk mennyi volt az első után kb? Fél év?

Csak azért kérdezem mert lelkiekben nem bírom már hogy zsarol, nem hagy békén stb stb

máj. 26. 21:44
 8/12 Noren1989 ***** válasza:

1,5 hónap, emlékeim szerint.


Februárban döntöttek a válás felől, egyoldalúan is működött volna a per...

Augusztusra elváltak, szóval 6 hónap volt a nettója.

máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Oooh értelek köszi. Én beadtam április elején rá 2,5 hétre levél és 2 hét múlva tárgyalás.
máj. 26. 21:49
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
2022 december, ugyved altal papirok beadva, megegyezes mindenrol (gyerektartas es elhelyezes, vagyoni kerdesek stb), kovetkezo ev (azaz tavaly) februarjaban egyetlen, kb feloras targyalas, valas kimondasa. Ennyi.
máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!