Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás esetén mennyi esély van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás esetén mennyi esély van rá, hogy az apához ítélik a gyereket, aki egyedülálló rendőr?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 16:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos szinte mindig az anya kapja. Személyesen láttam olyan esetet, ahol a gyerek az apát választotta (ki nem állhatta az anyját érthető okokból), ennek ellenére mégis az anyának ítélték a gyereket. Persze a csúcsanya 6 hónap után önként lemondott róla.

Szóval remélem a ti esetetekben figyelembe fogják venni a gyerek akaratát.

2010. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
kérdésre a válasz, hogy miért kell azonnal válni? nem azonnal válunk, 5 éve húzom, és 5 éve adok mindig második esélyt, de már kifogytam, nincs több! Próbáltam rendbehozni, de már nem akarom! Amúgy nekem is van most egy hölgyemény, akiben látnék valamit, és a fiammal is jól kijön, de amíg a válás nem megy le, nem akarom kavarni a dolgokat! Tényleg a fiam érdekeit akarom előtérbe helyezni, de ahhoz, hogy ellássam, szükségem van a pénzre is... nem könnyű helyzet
2010. nov. 1. 18:18
 13/22 anonim ***** válasza:
19%
Ne haragudj, de szerintem egy ilyen pici gyerek az edesanyjanal van a legjobb helyen. Lehet, hogy azert sir, mikor vissza kell mennie az anyukajahoz, mert veled moka van es kacagas, elvegre is te gondolom hetvegen vagy vele, anyuka meg hetkozben dolgozik, stresszes, faradt, es amugy is iskolaba kell jarni. Ha en biro lennek, csak nagyon indokolt esetben itelnek az apahoz egy ilyen koru gyermeket.
2010. nov. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Jelenleg még én vagyok vele többet, holnap lesz a gyerekelhelyezési per, az anyja a fickójával van folyton, a gyereket meg lepasszolja nekem amikor csak lehet
2010. nov. 2. 13:17
 15/22 anonim ***** válasza:
Kívánom a legjobbakat, de sajnos jóra ne számíts, saját tapasztalat, még kiskorú veszélyeztetésének alapos gyanuja mellett sem.
2010. nov. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Mi volt a tárgyaláson?
2010. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
2 hetente 2 napot kaptam... frankó... a ház közös tulajdon, így az exfeleségemnek bérleti díjat kéne fizetni, nekem meg gyerektartást, így a kettő kiütötte egymást, senki nem fizet senkinek... dióhéjban ennyi
2010. nov. 3. 20:20
 18/22 anonim ***** válasza:
Sajnálom, azért remélem a feleséged engedi, hogy többet lásd.
2010. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
majd kiderül... tudomást szerzett a leányzóról, akivel alakulgatok, és most pipa... bár úgy gondolom jogtalan a féltékenysége
2010. nov. 4. 00:08
 20/22 anonim ***** válasza:
Egyetlen egy esélyed van rá (pontosan ugyanebben a cipőben) ha az asszony beszámíthatatlan. Ez egy matriarchális társadalom (izraeli gyarmat) ergo neked csak és kizárólag fizetni van jogod, másra nem! Elfogadod, vagy elmész... én január 26-án hagyom el az országot. Ezt választottam.
2010. nov. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!