Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermekelhelyezési perben mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekelhelyezési perben mit hozhat föl ellenem az apa?

Figyelt kérdés

Azzal vagdalkózik, hogy mivel én találtam magamnak valakit (házasságunk megromlása következményeképpen), ezért akar gyermekelhelyezési pert, mivel nem akarja, hogy egy másik férfi nevelje a gyerekeit.

Ilyen indokkal elnyerheti egyik gyereket is, vagy az összeset?

Vagy ha nem, milyen okból ítélhetik az apának az egyik gyereket, netán gyerekeket?

Nem mellesleg a férjemmel élek még egy háztartásban, tehát nem költöztem el. Tehát a gyerekeket nem szakítottam ki a környezetből, csak a férjem rontja a levegőt azzal, hogy nem költözik el.


2009. jan. 8. 14:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Szia!Nem hiszem,hogy egy apa ilyen már bocs hülye érvek mellet,meg nyerhet a 2 gyereket.A jog téged véd,mindig anya az első,hisz a gyerekeknek első sorban anya kell.Az apa mit tus nyújtani egyáltalán a gyerekeiteknek?Szerintem ezzel a húzza vonával csak téged akar kikészíteni!Mind általában minden pasi ilyen rohadt önző,nem a gyerekeket tartja szemelőt,hogy mi jó nekik.Hanem anyukát minél jobban meg alázni,meg taposni!Hihetetlen minden pasi ilyen??:(Üdv:Zsuzska
2009. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

ahoz hogy apának ítéljék a gyereket igen súlyos érvekre van szükség. pl drogozol, iszol, vered a gyereket, de ezekhez tanukat is szereznie kell. azért mert lett valaki más az életedben azért nem. de mondjuk ha az újapuk sorakoznak és egyik a másikután jön megy akkor esetleg. de ha a gyerekek még nem is ismerik akkor nem lesz gond.

de neked kell lennie megfelelö körülménynek ahol a gyerekek élnek.

2009. jan. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Hát az az igazság, ha a bíró le van fizetve, akkor sajnos akár még egy ilyen aljas "érv" miatt is elhelyezhetik az apánál a gyereket. egyik ismerősünk is talált magának új párt, egy teljesen normális pasit, akivel rendezett körülmények közt új életet kezdett. az exférj meg addig keverte a sz@rt, míg a közös fiukat nála nem helyezték el.

pedig szerencsétlen nő teljesen normálisan élt, erkölcsileg-anyagilag maximálisan képes lett volna ellátni az összes gyereket.

de ez elég ritka, egyedi eset volt. normális bírót nem hatnak meg az ilyen pattogó hülye apák, átlátnak a szitán.

ha az anya nem drogozik, nem iszik, nem ku..válkodik, akkor az apa mondhatja a magáét, senkit nem fog érdekelni.

akárhogy is lesz, én azt javaslom, hogy szerezz mindenesetre egy jó ügyvédet.

2009. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

igen fontos egy jo ügyvéd mert nekem is van sok ismerősöm akiknél az apa nyert

és azt válaszolta a biro hogy nem az apa akart elmenni a családjátol hanem az anya választott másik pasit ezért nem kapja meg a gyereket

aztán cssinálhatott a nő a másik pasival ia magánaak gyereket ha még birta idegekkel

2009. jan. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

Szánalmas és undorító egy férfi részéről ez a fajta kicsinyes bosszú.

Nem volt jó a házasságotok,Te találtál magadnak mást,ezt Ő nem bírja megemészteni és most a gyerekeket használja fegyverként.Na gyönyörű egy apa az ilyen.És a gyerekek egyáltalán nem érdeklik?Csak,hogy rajtad bosszútálljon a sérelmei miatt?Azért gusztustalan milyen apák vannak.Persze van sajnos ilyen anya is,de szerencsére ez a kevesebb.Ahhoz,hogy el tudja tőled perelni őket elég hosszú bűnlajstromot kell neki felsorakoztatni,és ezeket tanúkkal bizonyítatni.Remélem nem annyira aljas,hogy valótlan dolgokat is állít a bíróság előtt.Nem tudnátok leülni,és megbeszélni ezt az egészet?Mert mindannyiotoknak ez lenne a legjobb,főleg a gyerekeknek.Mennyi idősek a gyerekek?És kivel szeretnének maradni?Ha nagyobban Őket is meghallgatja a bíróság.És persze az is fontos,hogy akinél elhelyezik őket az biztos anyagi és mentális hátteret tudjon bizonyítani a bíróság előtt.


Sok sikert nektek,remélem minél kevesebb lesz a konfliktus ha már így alakult az életetek.És a gyerekeket ne használjátok az egymás elleni csatározásban semmiképp,ne tegyétek tönkre őket.

2009. jan. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

előőtem sz nak mi az hogy gusztustalan apák vannak mért az a nő aki félre kefél az neem gusztustalan

perzse szted neem de lehet akkor adjon magábol ottholra is valamit hogy a férj ne érezze hogy ki van semmizve remélem érted ha nem sajnálom

2009. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Iq betyár!!!


Először is tanulj meg írni mielőtt kiteszed az irományod az ablakba!!Na nem mintha a tartalma értelmes embert sejtetne maga mögött.Remélem nincs feleséged gyerekeid.

2009. jan. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Az elöttem hozzá szólás nem tudom kinek szól mert szerintem mindegyik válasz normális volt! Én úgy tudom hogy egy vállásnál az van hátrányban aki el akarta hagyni a házasságot, persze a gyerekeknél az anya meg előnyt élvez! Az a legfőbb kérdés hogy te az új pasival már akkor kezdtél együtt lenni amig még házasok voltatok? Vagy esetleg még azok vagytok? Mert hiábba van neked igazad és megromlott a kapcsolat és az apa ezzel akar bosszút állni, de jogi szempontból ha még házasságon belül elkezdtél egy másik férfival lenni ezt úgy veszik hogy te hagytad el a családot, nem az apa! Persze ehez rengeteg más is szerepet játszik, ha be tudod bizyonyítani hogy már nagyon megromlott a kapcsolat és már el akartál válni még mielött a másik férfi jött, a gyerekeket is meghalgatják! De van a másik véglet hogy már elváltatok és utána lett az új férfi akkor megpróbálhatja bizonyítani aljas módnom hogy ez nem így volt és te csaltad őt! A jógrendszer már csak ilyen, ha valami nem teljesen egyértelmű akkor az aljasabb és okosabb/drágább ügyvédek nyerik a pereket!
2009. jan. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia.Midegy az, nálunk ugy volt ezt ügyvéd irta,meg mondta is ,hogy az anya kapja meg a lakást az apának távozni kell!A gyerekeket nem szakitsák ki abból a környezetböl.meg természetes az édesanya kapja meg öket!Hiába dugott ö fére elöbb!Hiába van a nevemen a lakás kikellett költöznöm!
2009. jan. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Miért romlott meg a házasságotok? A férjed milyen apa? Szereti a gyereke(i)t? Abba nem gondoltál bele, hogy tényleg nem akar elszakadni tőlük? Én azt vettem ki, hogy nem akarja, hogy egy másik palival összeköltözz, hogy aztán ő nevelje a gyerekeit - amit megértek... Amúgy ha a férjed nem iszik, nem drogozik, nem ver, rendesen keres pénzt, és el tudná látni a gyerekeket szerintem egyenlő eséllyel indul ellened. (Ezt úgy mondom, hogy a fenti 2 kérdésre nem tudom a választ)
2009. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!