Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem megcsalt a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem megcsalt a saját HÚGOMMAL! Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

A férjemmel 4 éve vagyunk házasok. 6 hónapja megcsal a húgommal! A húgom kezdett ki vele, mert ő ilyen... ő pedig állítása szerint nem bírt ellenállni! Anyukám már egy ideje tudott róla, tehát 5 hónapja tudja. Ma kiszaladt a száján véletlenül, így tudtam meg!!!

Mit tegyek?


Megbocsássak anyukámnak, amiért nem mondta el?

Beszéljem meg a férjemmel és ne álljak szóba a húgommal?

Vagy adjam ki a férjem útját és a húgomnak meg bocsássak meg, mert mégis csak a testvérem?!

Vagy hagyjam ott az egészet a francba és költözzek el és ne álljak szóba többé egyikőjükkel sem?


Ti mit tennétek? Kérlek segítsetek!

(privát emailt nem tudok fogadni, mert ez nem a saját címem... kérem írjon ide aki már volt ilyen helyzetben, vagy bárki hogy ő mit tenne. KÖSZÖNÖM)


2009. jan. 10. 00:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/120 anonim ***** válasza:
80%

Hát...elégy nehéz a helyzet.Már csak azért is,mert a saját húgoddal...Én a Te helyzetedben, mindenképpen leülnék megbeszélni DE mindkettőjükkel.Már csak azért is, mert lehet, hogy a férjed azért csal meg, mert ESETLEG nem kapja meg Tőled azt, amit pl. a húgodtól, vagy lehet hogy csak...ami a rosszabik eset és nem akarok vészmadár lenni, de az is meglehet hogy megunt...bár, ha kedves és igazán jó férj, akkor szerintem ez a helyzet kizárható olyan téren, hogy megmondaná.DE mindenképpen tartsd észben azt, hogy ha "ott hagyod az egészet és elköltözöl" azzal a problémát csak ideiglenesen "oldod" meg.

Én azt mondom, üljetek le, és nyugottan beszéljétek meg...nemhiszem, hogy ha már 4 éve házastársak vagytok, akkor felrúgnátok az egészet...mégvalami, az anyukáddal kapcsolatban, szerintem...hát...én azt mondom, hogy elég csúnya húzás volt ez tőle, hisz TE is a lánya vagy, de...én azt mondom, hogy anya csak egy van, ezért szerintem megbocsájthatsz neki...vagy kérdezz rá, hogy miért nem mondta el vagy valami...a veszekedés NEM old meg semmit, sőt csak ront a helyzeten...remélem, tudtam valamit segíteni ezzel kapcsolatban... Sok Sikert és Sok Kitartást :)

2009. jan. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/120 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon sajnalom,szornyu lelkiallapotban lehetsz most...!Sajnos az en tapasztalatom az,hogy aki egyszer megcsalja a masikat tobbszor is megfogja tenni!Es a parod eseteben meg mindig tart a kapcsolata a hugoddal!!!Szerintem ez nem egyszeru megcsalas EZ mar sokkal tobb annal!!!En biztos kiadnam a parom utjat azonnal,es elbeszelgetnek a hugommal,hogy volt kepes ilyen gusztustalan dolgot csinalni!Miert nem "jatszottak"nyilt kartyakkal veled szemben?Ha egymasba szerettek,azzal nincs mit tenni,de hogy hazudtak neked az szornyu dolog!Es foleg csaladon belul tortent mindez...,ne haragudj hogy ezt irom de anyukad sem lehet'semmi',hogy ilyen 'jatekba'belement,csak hogy a csaladi beke fenn maradjon!De lehet megsem veletlenul szolta el magat,csak mar nem birta tovabb ezt a titkot.A ver nem vallik vizze,es szerintem nem az az EROS ember aki haragszik,gyulolkodik,hanem aki tud MEGBOCSATANI!
2009. jan. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/120 anonim ***** válasza:
93%
Én tuti leb@sznám anyámat ha ilyenről hallgatna, a tesómat megtépném, a férjemet meg kivágnám a pi..ba. És akkor elgondolkozhatnának végre hogy valami el lett cseszve. A helyedben kihajigálnám őket az életemből. Kinek kell ezek után ilyen férj, tesó?
2009. jan. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/120 anonim válasza:
94%
Első körben megtépném a húgomat, aztán a férjemet kivágnám, és ezek után leülnék megbeszélni anyummal és a húgommal, hogy mi annak az oka, hogy ennyire semmibe vettek... A beszélgetés után félrevonulnék egy időre (akár néhány hónapra) amig megnyugszom, majd újra kezdeném a velük való kapcsolatomat. Nem tudnék elfordulni tőlük, de egy életen át ottmaradna a tüske. Ez az újrakezdés mérlegelendő ha a férjem kiköt a húgom mellett, mert akkor nem bírnám végignézni az ő kapcsolatukat, de ennyire egy testvér se alávaló hogy folytassa a nővére férjével az életet.
2009. jan. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/120 anonim ***** válasza:
90%

Én megkérdezném az anyukámat, hogy ha már úgyis ilyen népszerű lett a férjem a családban, nincs-e kedve neki is kamatyolni vele.

Egyébként meg peches ügy, de nem a világ vége. A továbblépéshez viszont elsősorban azt kellene tudnod, mi ez az egész a férjed és a húgod között. Szerelem? Kaland? Egyáltalán a férjed kit akar: téged vagy a húgodat? Szerintem minden érintettel beszélgess el négyszemközt, hogy mégis mi a fene történt.

2009. jan. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/120 anonim válasza:
94%

Hát ez hihetetlen.Először is ülj le édesanyáddal és kérdezd meg miért hagyta, hogy a húgod ilyet csináljon, vagy ha már túl késő volt meg a húgod úgysem hallgat rá, neked legalább miért nem mondta el..Ez a legrosszabb..hogy ő képes volt ezt elhallgatni.Akkor is ha szeret mindkettőtőket, mégis csak te vagy a feleség.

A húgod meg vagy nem szeret téged, már elnézést vagy csak szimplán butuska ahhoz ,hogy felfogja mit is tett,tesz..A férjeddel is tessék leülni és megkérdezni mégis hogyan tervezi a további életét.Mit szeretne csinálni, mit gondolt azokban a hónapokban amikor a húgoddal volt.Tán, hogy elváltok és elveszi a húgódat és a jövőben majd élvezitek a harmonikus karácsonyi vacsorákat???És a mamád mit tervezett a hallgatással??Hogy reméli sosem derül ki és boldogan éltek mig meg nem haltok??Kérdezd meg minegyiküket de csak nagyon higgadtan, civilizál hangon, hogy melyikük hogyan képzeli el a jövőt ezután.Sok sikert.

2009. jan. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/120 anonim ***** válasza:
94%
3. vagyok. Azt hiszem egy ilyen mélyen hallgatós család esetében nyilvánvaló hogy vagy nem te vagy anyád kedvence, vagy magasról szarik az érzelmeidre, különben ő maga tépte volna meg tesódat. Én elköltöznék messze tőlük, hagy gondolkozzanak. Tesód meg ha ilyen fajta hogy kikezd mindenkivel tökmindegy rokon vagy nem én azonnal megtéptem volna amint kiderül, hogy egy büdös életre megemlegesse a viszkető s.ggét.
2009. jan. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/120 anonim ***** válasza:
96%
Szia,az egyik baràtnöm $ugyan ezt csinàlta a sajàt tesvére férjével,ott is kiderült.Megbeszélték a dolgokat,azota is szent a béke.De szerény véleményem szerint leköptem volna a sajàt hugomat,+ a szemeit kinyomkodnàm ha pont az én férjem kell neki.Föleg igy,hogy a tesvérem neki kellett volna tudnia mit hogyan kezeljen,nem pedig a férjeddel össze szürnie a levet.Anyukàd is tök jo fej volt,hogy nem mondta el.Én 100% biztos egy darabig szüneteltetném velük a kapcsolatot.A férjed meg ugy basznàm ki mint macskàt szarni,mehet az anyjàba,ugy làtszik ö nem csak téged nem tisztel,hanem még a te csalàdodba is jo nagy szart kavar.
2009. jan. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/120 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én igyekeztem higgadtan kezelni a dolgokat. Viszont pár perce tudtam meg, hogy a húgom terhes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A férjemmel most nem tudok beszélni, mert nála alszik (mert mondtam, hogy a lakás az enyém és egy ideig nem akarom látni) azt hittem hazamegy szüleihez, de nem oda ment szerintem...

2009. jan. 10. 01:06
 10/120 anonim válasza:
97%
Istenem, de egy rohedékok! Már bocsi. Ezek nem törődnek se veled se az érzéseiddel. Már írtam tanácsot előbb, most csak reagáltam... sok erőt Neked!
2009. jan. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!