Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válásról részletes leírást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válásról részletes leírást szeretnék tudni?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt zajlik le? Nincs gyermekünk. Mennyi pénzbe kerül? Az ügyvédet is fizetni kell? Összességében mennyi lesz a fizetni való? Közös megegyezés esetén mennyi idő, mire kimondják a válást? Mindenről tudni szeretnék, kérlek írjátok le! Előre is köszi!
2010. nov. 13. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A válóperi illeeték 12000.-ft, ezt a házasság felbontása iránti kérelem benyújtásakor illetékbélyegben kell leróni. Ha közös megegyezéssel váltok, szerintem ügyvédre sincs szükség, és akár az első tárgyaláson fel is bontják a házasságot. Nekünk néhány hónap alatt lezajlott az egész procedúra.
2010. nov. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha esetleg lenne ügyvédre szükség, akkor az mennyibe kerülne? Mikor kell hozzá ügyvédet fogadni? Csak akkor ha nem tudunk megegyezni? Vagy ez hogyan működik?
2010. nov. 13. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy mennyibe kerül az ügyvéd, változó. Én is megkérdeztem egy ügyvédet, ő 50 ezer ft-ot kért volna a válóper levezénylésért, pedig mi mindenben megegyeztünk. Szóval mi inkább kihagytuk, nekem ötvenezer ft. igen sok pénz. A barátnőm pl. tavaly vált el, neki 110 ezer ft-jába került az ügyvéd. Törekedj a megegyezésre, és próbáld meg kihagyni az ügyvédet.
2010. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát ezek szerint csak akkor kell az ügyvéd, ha nem tudunk a férjemmel megegyezni? A bíróság ugye nem szab ki ügyvédet, és ügyvédi költséget?
2010. nov. 13. 20:03
 5/5 anonim ***** válasza:
nem értem minek kéne ehez ügyvéd.
2010. nov. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!