Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy léptetek túl életetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy léptetek túl életetek legnagyobb szerelmi csalódásán?

Figyelt kérdés

Én még fiatal vagyok (23), és úgy néz ki, hogy most romokban hever a 6 éves kapcsolatom. Azért írtam ide, mert érettebb emberek véleménye/tanácsa érdekel.

Az egész 6 év hazugság volt, csak ígéretek, szavak voltak, tettek soha.. És már nem bírom tovább. Ott akarom hagyni, de egyszerűen nem megy. Gyenge vagyok, de nem folytathatom, mert ha megteszem csak visszarohanok valakihez, aki folyamatosan csak csalódást okozott.


2010. nov. 14. 19:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szakítás után belevetettem magam az életbe, buliztam a barátnőkkel, pasiztam volt 6-7 kapcsim(1-2 hetesek, mindengyikkel szakítottam, mielőtt komolyabb lett volna)...aztán fél évig semmi, tanultam. Teljesen véletlenül ismerkedtem meg a mostani párommal. Először nem akartam semmit sőt, nemis volt nagyon szimpatikus, de aztán leveleztünk, szép lassan megszerettük egymást. Azóta is együtt vagyunk, úgy érzem, ő az igazi. :)
2010. nov. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Szia! MOst kell lépni, mert ha megalkuszol, nagyon boldogtalan életed lesz. Képzeld el, gyerekkel vagy közös vagyonnal milyen nehéz lesz lépni, és ha már gyerek van, nem tudod megtenni, hogy kitörlöd őt az emlékezetedből. Mindig találkozni fogtok... Irgyelni fogod azokat a párokat, akik önfeledten, boldogan élnek, és sajnálni fogod, hogy nem tettél semmit, amíg még lehetett. Nyilván, új életet mindig lehet kezdeni, csak idősebb korban, gyerekkel együtt sokkal nehezebb. Ha már most látszik, hogy nem ő az igazi, ne szúrj el éveket az életedből. Minden jót, és mihamarabbi BOLDOG párkapcsolatot Neked!
2010. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

23 éves vagy. Az egyik legszebb korszaka az életednek. Ne rontsd el azzal hogy olyan emberre pazarolod az idődet aki csúful elbánik veled, kihasznál, hazudik....stb.

Makacsold meg magad, légy erős, fordíts hátat a múltnak, keress új kapcsolatokat, barátokat akár virtuálisan interneten is, keress új feladatokat, célokat, hobbit.

Biztos vannak olyan dolgok melyek érdekelnek, csak nem volt rá időd.

Mikor a fejem felett összecsaptak a hullámok, a házasságom romokban hevert, szülés utáni depresszióban süppedtem tök egyedül, felfedeztem egy új hobbit, vele együtt előbb az interneten sok új barátot, társat találtam, akik az azóta eltelt 6 év alatt igazi barátok lettek.

Ha tudok neked segíteni keress meg.


34 éves anyuka

2010. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, most szemét leszek, de úgy gondolom, hogy ennyire szar mellette, akkor már régebben is voltak problémák. Tudom hogy ha szeretsz valakit, nehéz elengedni, hát még neked kidobni, de edig miért nem tetted meg?

Amúgy tényleg éld ki magad, tanulj azt ami érdekel, esetleg egy új nyelvet, és ha szüleid engednek, és van kedved, szerintem húzz el jó messzire tőle, mert hát lehet, hogy még nem laktok együtt, de gondolom nincs közetetek egy tenger, úgyhogy akarva akaratlanul is láthatod őt, és az csak szarabb lenne.

2010. nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítás után megtanultam szeretni magam. Az exem mindig azt sulykolta belém,hogy "csak" egy nő vagyok,s egy férfi nélkül (nélküle) soha nem fogok tudni érvényesülni az életben. 2,5 év után kezdtem ebben kételkedni,s ott hagytam. Nagyon rossz volt,mert megszoktuk egymást,együtt életünk,de elfoglaltam magam. Barátnőztem sokat,új hobbikat kerestem, bulizni jártam,egyszóval élveztem az életet. Kb. 1 hónap után túl voltam rajta,már nem is hiányzott,s beláttam,hogy jól döntöttem.
2010. nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

25 eves voltam, fel vilagot repultem korbe miatta. Mire odaertem, o elkoltozott. Telefonon ertekeztunk aztan egy no vette fel...........

Hu azt hittem belehalok! Sok ido telt el. Rajongok jottek, mentek, senki hozzam nem erhetett ugy kb. egy evig. Aztan egyszercsak azt gondoltam, hogy nem lehetek eletem vegeig egyedul! Jott egy par honapos aztan egy 3 eves kapcsolat es aztan a ferjem. Akitol jobbat nem is kivanhatnek.

HA valami nem megy az elet tul rovid ahoz, hogy boldogtalanok legyunk. Valoban az ido az, ami gyogyit megha kozhely, akkoris!

Remelem te is megtalalod, azt aki a masik feled valoban es annak amit mond es iger tartalma is van! Oszinten, tiszta szivembol kivanom ezt neked!

2010. nov. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Azért nem hagytam ott eddig, mert minden egyes viselt dolga után ígérgetett, esküdözött, én meg bedőltem..

És sajnos tényleg azt érzem, hogy nélküle nem leszek semmi, de ennél jobban, már nem szenvedhetek..Teljesen elhagytam önmagam..

2010. nov. 14. 19:43
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatásokat, sokat jelent.
2010. nov. 14. 19:45
 9/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. A te kapcsolatod nem romokban hever, hanem vége. Tessék kilépni belőle. Örülj az életnek, és minden földi jónak, ami ezután veled fog történni. Ez a srác lehúz a mélybe, érted. Leht még hülyít 1-2 évig és te ott fogsz idegileg romokban heverni, depisen, és elcsigázva. Menj az utadon, és ne nézz vissza, csak előre! Bulizz, ismerkedj, élj a mának. A jövő számodra csak ezután jön, csak légy bátor!!!!!!!!!!!
2010. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én is ebben a cipőben járok :'(
2010. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!